HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Снимање на Ако ме погледнеш во очи

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пон Јун 09, 2008 12:07 am

видеово е релативно ново, мислам излезено, александра ми го прати и стварно е смешно

https://www.youtube.com/watch?v=LnOTtRij4B4

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пон Јун 09, 2008 12:10 am

баш денес го гледав ова..закон е посебно тоа со вртењето..

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пон Јун 09, 2008 12:13 am

srcus ...kakov e.....uste 100 pati da go gledam nema da mi zdosadi...... ......svarno e smesno...... .......... ...Tose te sakam...


Последната промена е направена од aleksandra на Пон Јун 09, 2008 12:22 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пон Јун 09, 2008 12:14 am

.....a na kraj kako trepka....... ....zlato be.....Tose te sakam....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пон Јун 09, 2008 4:58 am

Go imam gledano ova pred nekoe vreme, edinstveniot klip za nego na koj sum se nasmeala slatko...swce moe TE SAKAM
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Саб Јун 14, 2008 12:49 am

srce kolku slatko se iznasmea ooookolku sevo ova boli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Snimanje spota "Ako me poglednes vo oci"   Нед Јун 29, 2008 2:42 am

Snimanje spota- "Ako me poglednes vo oci"

https://www.youtube.com/watch?v=LnOTtRij4B4&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пет Aвг 29, 2008 4:54 pm

Tose Proeski - Ako Me Pogledas U Oci
https://www.youtube.com/watch?v=ktMbZQ6O3_4

...ме изнасмеа ова....никогаш нема да се роди некој како него ....посебен и единствен е...Тоше те сакам...

го фати за газето ...видете....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пет Aвг 29, 2008 4:59 pm

aleksandra напиша:
Tose Proeski - Ako Me Pogledas U Oci
https://www.youtube.com/watch?v=ktMbZQ6O3_4

...ме изнасмеа ова....никогаш нема да се роди некој како него ....посебен и единствен е...Тоше те сакам...

го фати за газето ...видете....


auuuu videoto sto go gledam koga sakam da se raspolozam

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пет Aвг 29, 2008 5:04 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Пет Aвг 29, 2008 9:19 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Сре Окт 01, 2008 12:36 pm

bibe_tose напиша:
srce kolku slatko se iznasmea ooookolku sevo ova boli

SONCE TE SAKAM!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Чет Окт 02, 2008 1:51 am

zlato miss you

EDEN E TOSE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Чет Окт 02, 2008 1:09 pm

Angela напиша:
zlato miss you

EDEN E TOSE

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   Сре Окт 08, 2008 1:22 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Снимање на Ако ме погледнеш во очи   

Вратете се на почетокот Go down
 
Снимање на Ако ме погледнеш во очи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: