HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Доврши ја приказната

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 12:43 am

ајде малку да се разиграме доста ни беа нервози


играва ја знаеме сите, имате право на само еден збор се додека друг член не напише друг збор!Школото

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 12:46 am

Школото го
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 12:47 am

Школото го мразам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 2:03 am

Shkoloto go mrazam i
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 2:07 am

Школото го мразам и секогаш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 2:51 am

Shkoloto go mrazam i sekogas placam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 2:58 am

Школото го мразам и секогаш плачам кога

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 3:24 am

Школото го мразам и секогаш плачам кога морам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 3:41 am

Shkoloto go mrazam i sekogas placam koga moram da
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 4:07 am

Shkoloto go mrazam i sekogas placam koga moram da stanam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 12:57 pm

Shkoloto go mrazam i sekogas placam koga moram da stanam i
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 1:02 pm

Школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 2:23 pm

Школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 4:33 pm

A be Kris...ostaj malku i za drugive nesto da dodadat...sekoe vtoro...ti pisuvas...
Ajde molimte...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 4:59 pm

моето е после четири напишано, а не после секое едно а за да успее нешто треба да се трудиш

браво што идеш оф топик и ја расипа играва

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 6:30 pm

ROYAL напиша:
моето е после четири напишано, а не после секое едно а за да успее нешто треба да се трудиш
браво што идеш оф топик и ја расипа играва
Pa zasto ne nastaviste recenicu? Mene zivo interesuje sta ce biti. (znam da je )
Hajde sad lijepo nastavite recenicu.Школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 6:38 pm

Shkoloto go mrazam i sekogas placam koga moram da stanam i da se spremam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 7:24 pm

школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се спремам почнувајќи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Сре Јун 11, 2008 11:37 pm

школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се спремам почнувајќи од

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 28
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Чет Јун 12, 2008 1:17 pm

школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се спремам почнувајќи од средување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Чет Јун 12, 2008 2:22 pm

Skoloto go mrazam i sekogas placam koga moram da stanam i da se spremam pocnuvajki od sreduvanje na
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Чет Јун 12, 2008 2:37 pm

школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се спремам почнувајќи од средување на плетенката

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Чет Јун 12, 2008 3:36 pm

школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се спремам почнувајќи од средување на плетенката бидејќи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Чет Јун 12, 2008 6:03 pm

школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се спремам почнувајќи од средување на плетенката бидејќи таа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   Чет Јун 12, 2008 7:49 pm

школото го мразам и секогаш плачам кога морам да станам и да се спремам почнувајќи од средување на плетенката бидејќи таа ми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Доврши ја приказната   

Вратете се на почетокот Go down
 
Доврши ја приказната
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Игри-
Отиди до: