HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Избор за слика на билборд

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Која слика според вас е најдобра?
.1
13%
 13% [ 9 ]
.3
14%
 14% [ 10 ]
.4
10%
 10% [ 7 ]
.7
13%
 13% [ 9 ]
.8
7%
 7% [ 5 ]
.12
39%
 39% [ 28 ]
.31
6%
 6% [ 4 ]
Општо гласови : 72
 

АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 12:56 am

ова не се сите затоа што има членови што уште поставуваат, како што ке се постават во другата тема јас одма овде ке им дадам реден број за да можеме да гласаме, сега за сега гласањето не е почнато!


.1

.2

.3

.4

.5

.6

.7

.8

.9

.10

.11

.12

.13

.14

.15

.16

.17

.18

.19

.20

.21

.22

.23

.24

.25

.26

.27

.28

.29

.30

.31

.32

.33

.34

.35

.36

.37

.38

.39

.40

.41

.42

.43

.44

.45

.46

.47

.48

.49

.50

_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Саб Јун 14, 2008 2:02 am. Мислењето е променето 8 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 2:56 am

Јас мислам 8 или 13
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 3:03 am

осмицата е една од фаворитите

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 3:22 am

ja sum za .....4,8,9,12,13,19 i 24......mislam deka 7-ta i 24-ta se isti...... ...ama malce izbrav...... ....favoriti mi se 8 i 12.....


Последната промена е направена од aleksandra на Сре Јун 11, 2008 3:38 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 66
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-05

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 3:36 am

Според мене дефинитивно 13ката е фаворит
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 7:58 am

Сите слики се убави... Моj фаворит е бр.1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 11:00 am

Da izaberem samo jednu?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 12:19 pm

12
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 1:16 pm

ау да, има едни дупли сега ке ги сменам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 2:51 pm

LudaMala напиша:
Da izaberem samo jednu?
........ .......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 2:54 pm

kris a malku da namalime sliki za izbor...eve na primer site neka glasaat koi sliki im se svigaat i tie sto ke nemaat glasovi da gi izvadis......posto mnogu se sobraa ja svarno veke neznam koja mi e poubava..... ....site mi se ubavi..... .....TEZOK IZBOR IMAME......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 4:23 pm

Ma treba nam neko cetvrtfinale, polufinale, finale...Ja nemam pojma za koju da glasam. Stvarno bez zezanja.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 4:30 pm

Aleksandra e vo pravo..premnogu sliki se...a i site se mnogu ubavi...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 5:04 pm

епа јас кога реков по една сите, вие не ме слушавте

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 6:09 pm

mene mi se dopagaat 7,19,20,41,i 43
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 6:23 pm

Lele site se ubavi................no ke gi odvojam 4 i 12
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 6:25 pm

ja sum za 4, 6, 7, 8, 9, 10 i 41 se isti, 12, 19, 24, 42 i 43....favoriti mi se 7, 8, 10, 12 i 42...... ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 6:55 pm

LudaMala напиша:
Ma treba nam neko cetvrtfinale, polufinale, finale...Ja nemam pojma za koju da glasam. Stvarno bez zezanja.

dadadadada vaka nema sansa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 7:05 pm

Site sliki se prekrasni, nemozam da izberam edna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 28
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 8:36 pm

4,7,12,13,14,43 iako koja i da bide ke bide ubava... :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 10:23 pm

Мора да намалите... Ова е многу а уште ќе ставаат... Мислам, тие што не се спомнати да се извадат... Мој предлог... Ќе заборавев да пишам кои ми се фаворити Ми се свиѓаат 6, 8 и 43.... А мојата шуте не е ставена така да и мојата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 11:23 pm

вака сеа, ке ги ставам да гласате до утре, која ке нема ниту еден глас ке отпадне и се така додека не намалиме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Сре Јун 11, 2008 11:33 pm

никогаш во историјата на форумите не се видело волкава анкета за ќутек сте ама ај.. ви реков по една слика

ајде сеа гласајте за да намалиме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Чет Јун 12, 2008 12:43 am

aleksandra напиша:
ja sum za 4, 6, 7, 8, 9, 10 i 41 se isti, 12, 19, 24, 42 i 43....favoriti mi se 7, 8, 10, 12 i 42...... ...
malce utnav u glasanjevo gore ne sum bas najmnogu za 4....ali nemoze da se smeni.....najmnogu sum za 7,8 i 12...i..... s
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   Чет Јун 12, 2008 1:06 am

4 ,8,14,,19 24,29,32,39
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Избор за слика на билборд   

Вратете се на почетокот Go down
 
Избор за слика на билборд
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: