HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Петиција: Tose Tube

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 3:13 am

http://www.petitiononline.com/tosetube/petition.html
Оваа петиција има за цел да се направи една страна, нешто како You Tube, ама само со клипови за и од Тоше, Tose Tube. Петицијава е насочена кон You Tube со цел ако се собереме многу они да ја направат таа страна. Се надевам ке ја поддржите.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 3:14 am

супер ке биде ако отворат,

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 3:17 am

za ova....SUPER....TOP ideja..... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 3:58 am

Potpisano, samo 3 potpisi sea za sea...rabotete
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 7:44 am

Удрив еден потпис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 1:09 pm

супер идеја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 3:06 pm

SI SE IZNASMEAV ....KAKVI IMINJA SI STAIV ZA DA GLASAM POVEKE PATI.......LELEEEEE....... .....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 5:02 pm

и јас стално така праам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 6:11 pm

ja potpisav peticijava ,bavarec bravo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Сре Јун 11, 2008 6:26 pm

Super ideja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Чет Јун 12, 2008 8:48 am

aleksandra напиша:
SI SE IZNASMEAV ....KAKVI IMINJA SI STAIV ZA DA GLASAM POVEKE PATI.......LELEEEEE....... .....


Видов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
lanamkd
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 17
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 4:23 am

Abe decki ova mene teska rabota mi se gleda. Najarno ke bide ako nekoj se razbira vo web dizajn i programiranje da otvorime nie nekoja strana. Vaka ne znam...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 4:47 pm

zs taka sporo ide so potpisuvanjevo tuka..... .....ajde potpisuvajte ja poveke pati samo da ne bide isto imeto.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 5:34 pm

lanamkd напиша:
Abe decki ova mene teska rabota mi se gleda. Najarno ke bide ako nekoj se razbira vo web dizajn i programiranje da otvorime nie nekoja strana. Vaka ne znam...
Јас би можел да ја направам страната, ама ке имаме многу трошоци како од хостирање, така до права...затоа прво да пробаме вака, а ако не успее тогаш ке правиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
lanamkd
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 17
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 8:31 pm

A ovie so se besplatnite strani... Ili pak za pocetok moze da hostirame nekoja besplatna strana so linkovi do site videa na you tube...Ke gi organizirame vo kategorii koncerti, spotovi, intervjua itn...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 9:24 pm

bavarec напиша:
lanamkd напиша:
Abe decki ova mene teska rabota mi se gleda. Najarno ke bide ako nekoj se razbira vo web dizajn i programiranje da otvorime nie nekoja strana. Vaka ne znam...
Јас би можел да ја направам страната, ама ке имаме многу трошоци како од хостирање, така до права...затоа прво да пробаме вака, а ако не успее тогаш ке правиме

Во право си Баварец, прво да пробаме вака, ако не биде ништо,ке размислиме што понатаму.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
lanamkd
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 17
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 9:39 pm

Ja veke se potpisav nekolku pati...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 9:50 pm

Не е проблем, ке направиме, само што на YouTube има премногу видеа за Тоше, и за тоа ке треба дено-ноќна работа да се стават сите. Јас би се нафатил да почнам, само што ке ми треба помош од уште некој кој се разбира од блогови/веб дизајн.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 11:04 pm

bavarec напиша:
Не е проблем, ке направиме, само што на YouTube има премногу видеа за Тоше, и за тоа ке треба дено-ноќна работа да се стават сите. Јас би се нафатил да почнам, само што ке ми треба помош од уште некој кој се разбира од блогови/веб дизајн.

Би ти помогнала, ама ич не се разбирам во овие работи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
lanamkd
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 17
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 11:10 pm

Pa ne znam do sega jas ne sum pravela nisto takvo... Mozebi ke se snajdam da pomognam, kolku tolku se razbiram vo kompjuteri... A za rabotata nema problem poleka i so trpenie se ke se napravi...ne mora za eden den da bide gotovo... Ako se javi nekoj drug sto se razbira vo ovie raboti ok...no kako i da e racunajte na mene kolku sto ke mozam i razbiram ke pomagam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Пет Јун 13, 2008 11:29 pm

И јас удрив еден потпис..

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Саб Јун 14, 2008 3:07 am

Значи, lanamkd ти се согласуваш да застанеш и да копираш кодови за клиповите? ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
lanamkd
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 17
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Саб Јун 14, 2008 3:12 am

Ako e samo toa... I'm with you all the way
Ne ozbilno ako se dogovorime nema problem...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Roberta
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Саб Јун 14, 2008 11:48 am

i jas potpisav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   Саб Јун 14, 2008 11:49 am

i od mene potpisano
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Петиција: Tose Tube   

Вратете се на почетокот Go down
 
Петиција: Tose Tube
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: