HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ***** или *****

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
АвторПорака
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: ***** или *****   Саб Фед 28, 2009 6:08 am

metalicca


млеко или јогурт?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: ***** или *****   Саб Фед 28, 2009 11:54 am

Јас сакам да ви прашам за разликата меѓу млеко и јогурт. Заштото ние на јогурта викаме кисело млеко, а на нејогуртот - пресно млеко. И кај вас ли е вака ?

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
***** или *****
Вратете се на почетокот 
Страна 17 of 17Отиди на страна : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Игри-
Отиди до: