HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Образложение за избришани постови или споени теми

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Образложение за избришани постови или споени теми   Сре Јун 18, 2008 1:31 am

за да нема недоразбирања, вие модераторите кога ке направите некоја акција пишете тука

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Сре Јун 18, 2008 2:24 am

Nisam nista radila ali eto da zamolim da postove ne pisete velikim slovima jer izgleda kao da vicete a znamo da nije tako.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Сре Јун 18, 2008 2:34 am

е да, големи букви се дерење

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Сре Јун 18, 2008 3:44 am

Dobro kolegi...kako vi kazete...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Сре Јун 18, 2008 10:31 am

Избришана е темата која денес ја отвори БАРАВЕЦ поради тоа што веќе третпат се отвара таа тема

овде може да ја пратите истата

http://tose-mk.forumakers.com/forum-f16/topic-t192-24.htm?sid=0517768099e35dcf41bbefb1e861d8f8

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Сре Јун 18, 2008 8:54 pm

Темата " ДВД-то од Скендериja украдено" е преименувана во "Злоупотреба на ликот и делото на Тоше Проески". Во последно време сме сведоци на нелегално обjaвувањe Цд-а од Тоше, па да не отвараме нови теми, сите информации кои се однесуваат на такво нешто да се постираат во новоименуваната тема.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Сре Јун 18, 2008 9:05 pm

Темата "Пробиена уште една песна на Тоше" не е избришана, туку е споена со темата "Пробиен англискиот албум на Тоше на интернет". Има обjaснување на страна бр. 5, но за сите што се уште го немаат видено обjaснувањето (да не доjде до недоразбирање) да знаат дека ниеден пост не е избришан.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 11:18 am

Mislim da i preimenovanje tema treba da se kaze, zar ne?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 11:33 am

Zakljucala sam temu na koju smo postavljali tekstove jer sada imamo poseban podforum za to.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 1:31 pm

Ги преместив сликите на tanja_07 од Галерија 1 во Wallpapers бидејќи беа wall-ови а не обични сликички...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 2:44 pm

море што работни луге сме имале

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 2:55 pm

па мора иначе тешко нас ќе биде...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 2:56 pm

точно така

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 3:03 pm


_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 3:13 pm

Ko se boji Krisa jos, tri za gros, tri za gros...

Eh da se ljudi ne zacude. Sada prebacujemo tekstove. Ne brinite necemo nikome brisati nista (barem ne namjerno).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 5:42 pm

работиме моментално

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 9:18 pm

LudaMala напиша:
Mislim da i preimenovanje tema treba da se kaze, zar ne?

Да, доколку некоj од модераторите промени наслов на тема, нека пише овде за да се знае.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Чет Јун 19, 2008 10:44 pm

па да, може за да не се збуни некој

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Пет Јун 20, 2008 12:04 am

Da, ako nista drugo red je obavijestiti.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Пет Јун 20, 2008 12:20 am

Tema ''сите песни, посветени на Тоше'' je prebacena u podforum ''Песни посветени на Тоше''. Ako je kliknete i na starom mjestu automatski vas prebacuje u podforum u koji je premjestena.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Пон Јун 23, 2008 9:01 pm

Темата "Нови донации за Свето Преображение" е преименувана во "Изградба на манастирот Свето Преображение". Сите новости во врска со изградбата на манастирот пишуваjте ги во оваа тема.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Саб Јун 28, 2008 9:56 am

Новоотворената тема "Кариерата на Тоше низ фотографии" во подфорумот Кариерата на Тоше низ медиумите е заклучена, а постовите од ЛудаМала и баварец се избришани. Идеjaта за оваа тема ми беше накратко, низ неколку фотографии да се претстави кариерата на Тоше, моja грешка е што претходно не ве известив за тоа. Опширно, податоци за кариерата на Тоше може да прочитате во темата "Биографиja" во подфорумот Коj е и што е.
Извинување до ЛудаМала и баварец
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Саб Јун 28, 2008 10:54 am

Sreco nema potrebe da se izvinjavas. Meni se cini da je preglednije bez komentara.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Саб Јун 28, 2008 4:29 pm

Јас се извинувам што коментирав, не треба ти што си ја вршиш работаота;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   Саб Јун 28, 2008 7:07 pm

Темата Концерт во негова чест е споена со темата КЕ ИМА ЛИ КОНЦЕРТ ВО НЕГОВА ЧЕСТ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Образложение за избришани постови или споени теми   

Вратете се на почетокот Go down
 
Образложение за избришани постови или споени теми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: