HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 За Текстовите

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: За Текстовите   Чет Јун 19, 2008 11:07 pm

Пожелно е македонските песни да се пишуваат на кирилица, а останатите на латиница за да изгледа поубаво, оние текстови што беа претходно ставени на форумот останаа во таа тема затоа што не може да се префрли само еден пост, ако не ви е проблем ставете ги пак!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: За Текстовите   Чет Јун 19, 2008 11:21 pm

Може и така. Одлична ти е идеjaта
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: За Текстовите   Чет Јун 19, 2008 11:56 pm

Ooops ja sam vec neke prebacila. Zato i stoji da je neko drugi otvorio temu i mislim da je bolje da je raznolikije. Ali mozda sada da nastavimo sa obicnim postavljanjem? Da ne ganjamo ko je sta na staroj temi postavio, samo da se ne ponavljaju tekstovi.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: За Текстовите   Пет Јун 20, 2008 12:24 am

KRIS da predlogot e odlicen ,no sto da pravam koga nemozam nikako da pisuvam na kirilica?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: За Текстовите   Пет Јун 20, 2008 12:44 am

bibe_tose напиша:
KRIS da predlogot e odlicen ,no sto da pravam koga nemozam nikako da pisuvam na kirilica?

pa samo najdi gi na internet i prekopiraj gi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: За Текстовите   Саб Јун 21, 2008 10:22 pm

да, не мора сама да ги пишуваш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: За Текстовите   

Вратете се на почетокот Go down
 
За Текстовите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми :: Текстови-
Отиди до: