HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ремикси на песниве на Тоше

Go down 
АвторПорака
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Ремикси на песниве на Тоше   Нед Јун 22, 2008 9:23 pm

Тук слагате сите ремикси на песниве на Тоше.Тоше има прекрасни песни, но за да го знаjaт
идните поколениjа мислим дека мора да се направат ремикси на повеке негови песни:
Ето и нjаколко негови ремикса:
Несаница;
Лименка;
Срце ни jе камен;
Ако ме погледнеш во очи;
От тук можете да свалите ремикси на Игри без граници, Излажи ме, Jас не сум виновен, во коси да ти спиjам, Душа остана, Никоj kато тебе не бакнува:
http://download.yump3.eu/Macedonian_Makedonski_987/index.php?p=D%2FDJ%20MIX%20-%20%202007

Приjaтно слушане !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Ремикси на песниве на Тоше   Пон Јун 23, 2008 12:23 am

фала....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Ремикси на песниве на Тоше   Пон Јун 23, 2008 12:52 am

abe de4ki so e rabotava so ne mi gi spusta pesnive????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Ремикси на песниве на Тоше   Пон Јун 23, 2008 1:55 am

fala ti Batbayan...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Ремикси на песниве на Тоше   Пон Јун 23, 2008 2:15 am

Angela напиша:
abe de4ki so e rabotava so ne mi gi spusta pesnive????

ако ги симнуваш преку ќе стиснеш десен клик кај тоа икончето на почетокот пред песната и -save link as- и ќе ти ја симне песната....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Ремикси на песниве на Тоше   Вто Јун 24, 2008 8:07 pm

Eто още нjаколко ремикси на Тоше:
https://www.youtube.com/watch?v=w40axRNY8ok
Soba za tugu
https://www.youtube.com/watch?v=k9QEmNTaliY&feature=related
chija si
https://www.youtube.com/watch?v=8dkUtaw5PQs&feature=related
igra bez granica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Ремикси на песниве на Тоше   Вто Јун 24, 2008 10:21 pm

фалааа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Ремикси на песниве на Тоше   Вто Јун 24, 2008 11:54 pm

фала многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ремикси на песниве на Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ремикси на песниве на Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: