HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Теми за мобилни

Go down 
АвторПорака
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Теми за мобилни   Пон Јун 23, 2008 5:30 am

Ајмо да си размениме теми за мобилни телефони, јас имам Sony Ericsson W200i, па ако има некој друг Sony Ericsson кажувајте добри теми:D

еве една што јас ја направив, солидна е, со слики од Подолски и Швајнштајгер, од Германија, Еуро 2008,
http://www.megaupload.com/?d=XU1O5KZ8
Иако не сте за Германија, спуштете ја само за да ми кажете дали ме бива, или за џабе се трудам:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Пон Јун 23, 2008 4:44 pm

јас имам ист модел на телефон, после ке ја погледнам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Вто Јун 24, 2008 1:15 am

...имам самсунг у 600, немам ни една тема само таа од телефонот....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Чет Јун 26, 2008 2:19 am

Ја виде некој темата? да продолжам да правам или џабе се трудам?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Чет Јун 26, 2008 2:27 am

...jas si kazav....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Пет Јун 27, 2008 8:08 pm

te biva , jas imam samsung U 600 i samsung D 500
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Вто Aвг 19, 2008 4:28 am

има некој Nokia?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
STRUMFCE(too)
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-14

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Сре Aвг 20, 2008 1:26 am

aleksandra напиша:
...имам самсунг у 600, немам ни една тема само таа од телефонот....
i ja imam SGH - U600, ali mn e glupo 6to Samsung ne praj telefoni so temi
a na ovoj SGH - U600 ima edna (mozam da kazam i glupa) koa e denje ima edna slika a koa e noke avtomatski slikata se menuva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Нед Окт 12, 2008 9:12 pm

има ли некој теми од Тоше за нокиа3500 ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Пон Окт 13, 2008 2:03 am

http://www51.ownskin.com/theme?tk=md&tv=Tose&tt=1&tq=0&tm=0&tc=0&tp=1
тука знам има теми......за мојот неможам да најдам... ...дали знае некој за самсунг у600 дали можеш да смениш тема?...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Пон Окт 13, 2008 5:05 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Пон Окт 13, 2008 5:12 pm

aleksandra напиша:
тука знам има теми......за мојот неможам да најдам... ...дали знае некој за самсунг у600 дали можеш да смениш тема?...

Не знам да ли можеш промијенити, али овдје има неких тема.
http://www.zedge.net/
И не само тема. Има и виде и сличица и свашта нешта.

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Пон Окт 13, 2008 6:57 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   Пон Окт 13, 2008 9:16 pm

Повели и друг пат. (Хихихи)

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Теми за мобилни   

Вратете се на почетокот Go down
 
Теми за мобилни
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: