HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Хуманитарна забава во чест на Тоше

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Сре Апр 16, 2008 4:02 am

Има само 15 години и огромно срце. Најважно од се е што успеа да го пронајде малиот Тоше во себе.Ангела организираше хуманитарна забава по повод 6 месеци од смртта на Тоше, мислам дека сите треба да го проследиме нејзиниот пример

_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Саб Мај 03, 2008 3:04 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Сре Апр 30, 2008 1:05 am

BRAVO ZA ANGELA SITE NIE GO IMAME VOSEBE MALIOT TOSE!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Сре Апр 30, 2008 1:08 am

тоше е ангел жими се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Пет Мај 02, 2008 5:14 pm

Tose e najgolemiot angel. fala mu na gospoda i za tolku kratok period so go imavme.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Пет Мај 02, 2008 5:26 pm

треба да сме горди што имавме чест да постоиме во период со него!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Пет Мај 02, 2008 5:49 pm

e da. ja imavme taa cest
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 12:56 am

ima i video od zabavata? aaaa bravo za ova...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 12:57 am

да да има

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 1:06 am

chris a za toj sostanokot so mi kazuvse toa e sigurno?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 1:07 am

кој остаток? не те разбирам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 1:09 am

na clenovite na foromot od tose? toj sostanok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 1:26 am

a nekoj go proveril linkot sto e ovde postaven.......jas sega go simnav ama ne e humanitarnata zabava...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 1:39 am

da ne dal chris pogresen link?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 3:06 am

леле не ми се верува, а јас па дека го изгледав на ексклузив страната и не го уклучив кога го симнав, ама бидејки сум почекал моше 1-2 минути пред да го симнам и автоматски downloadod се префрлил на следното видео...

е извинете сеа тоа е, ако го најдам ке ви го дадам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 4:48 amaj ako mozes stavi go ama vistinskoto video
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 11:08 am

ке се обидам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Саб Мај 03, 2008 6:29 pm

super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   Чет Aвг 07, 2008 12:13 am

ROYAL напиша:
треба да сме горди што имавме чест да постоиме во период со него!


NORMALNO DEKA SME GORDI MU BLAGODARAM NA GOSPOD ZA TOA STO NI DADE TAKOV COVEK ANGEL DO SEBE! EDEN I EDINSTVEN E TOSE!
A za ANGELA NAVISSTINA NEMAM ZBOROVI!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хуманитарна забава во чест на Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хуманитарна забава во чест на Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Настани-
Отиди до: