HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Tоше и неговите љубови

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Чет Aвг 07, 2008 4:09 pm


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Чет Aвг 07, 2008 4:12 pm
_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Пет Aвг 08, 2008 3:41 pm

http://www.imagebam.com/image/16b7b410796692
http://www.imagebam.com/image/b5f99b10796693
http://www.imagebam.com/image/ec788810796695
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
OleNcE
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Age : 24
Локација : Veles
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-06

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Саб Aвг 09, 2008 11:58 am

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.OleNcEveles.piczo.com
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Нед Aвг 10, 2008 4:23 am

http://www.imagebam.com/image/72bf1210890347
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Сре Aвг 13, 2008 9:06 pm


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Пон Aвг 18, 2008 11:51 am

https://redcdn.net/ihimizer/img236/4576/n1393074665453298538uq4.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img236/3408/n10371179211205162607vq9.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Сре Aвг 27, 2008 7:07 pm


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Саб Aвг 30, 2008 3:30 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img529/55/toseandrijanauk1.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Сре Сеп 10, 2008 3:44 pm

wow luge pa od kaj gi naogate slikive
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Сре Сеп 10, 2008 3:47 pm

batbayan напиша:

kade e ova na poslednava slika?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Сре Сеп 10, 2008 5:03 pm

На последната слика е во Крушево со градоначалничката.

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Пет Сеп 12, 2008 11:12 am

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Саб Сеп 13, 2008 10:11 am


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Саб Ное 01, 2008 10:32 pm

http://www.fanpix.net/picture-gallery/043/255043-blagica-micova-picture.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Саб Мар 21, 2009 1:58 pm

http://img150.imageshack.us/my.php?image=n73709017115585193117.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img22/171/p6230393.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nadja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-13

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Пет Мај 15, 2009 6:34 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img34/8670/and1r.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img34/7016/item.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img34/8782/n10311073601036846003.jpg

Tose & Andrijana..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Саб Мај 16, 2009 6:04 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nadja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-13

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Нед Мај 17, 2009 1:49 pm

Nema na cemu.. i drugi put..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nadja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-13

ПишувањеПредмет: Tose & Andrijana   Нед Мај 17, 2009 10:13 pm

Videla sam da na forumu nema tema u kojoj stavljamo slike Toseta i Andrijane,pa sam ja odlucila da otvorim ovu temu.Ovde mozete stvljati njihove zajednicke slike.

Nadam se da vam se svidja tema..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Нед Мај 17, 2009 10:19 pm

Постои тема Тоше и неговите љубови
http://tose-mk.forumakers.com/forum-f10/topic-t250.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nadja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-13

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Нед Мај 17, 2009 10:21 pm

Za pocetak evo nekoliko slika

https://redcdn.net/ihimizer/img43/3313/itemd.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img43/5599/2805vyr.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img43/1238/ugfte9.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img43/8038/and1p.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nadja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-13

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Нед Мај 17, 2009 10:22 pm

Da,ali tu su njegove ljubavi,a ovde su slike njegove i Andrijanine..:-))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Нед Мај 17, 2009 10:40 pm

Па повеќето се од Тоше и Андријана...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Nadja
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 8
Age : 24
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-05-13

ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   Нед Мај 17, 2009 11:25 pm

OK..onda neka administrotori izbrisu temu...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Tоше и неговите љубови   

Вратете се на почетокот Go down
 
Tоше и неговите љубови
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: