HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Автограми од ТОШЕ

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Автограми од ТОШЕ   Чет Јун 26, 2008 8:16 pm

Од еден професор на Тоше слушнав дека тој цела своја кариера немал напишано толку многу оценки колку што Тоше поделил автограми на еден од своите настапи... Па мислам дека заслужува една тема автограмот, баш да видиме колку слики ќе најдеме... ако мислите дека темава е непотребна избришете ја .
еве јас нешто што најдов....https://redcdn.net/ihimizer/img353/6012/toseavtogram1np0.jpg

Последната промена е направена од iva на Вто Jул 01, 2008 6:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Чет Јун 26, 2008 8:26 pm

последниот е мој

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Пет Јун 27, 2008 5:02 am

Ah kolku sakam i jas da si imav eden avtogram od Tose -vi zaviduvam na site stvarno :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Пет Јун 27, 2008 6:47 pm

https://servimg.com/image_preview.php?i=34&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=36&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=38&u=12599577


Последната промена е направена од batbayan на Пет Jул 04, 2008 12:34 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Пет Јун 27, 2008 8:32 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Пет Јун 27, 2008 8:32 pm

еве и ја имам еден па го сликав со моб за да го споделам со вас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Нед Јун 29, 2008 6:50 pm

ova e tetovaza... neli e premnogu originalna? :)

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Нед Јун 29, 2008 7:07 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Нед Јун 29, 2008 9:59 pm

тетоважата е преубава

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Нед Јун 29, 2008 10:07 pm

ROYAL напиша:
тетоважата е преубава

дада ...супер изгледа...сакам и јас.... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Нед Јун 29, 2008 10:08 pm

koga bev za 1 maj vo krusevo imase dve devojki od hrvatska mislam deka bea i i dvete imaa tetovazi "tose". gi slikav ama gi nemam slikite vo mob. preubavo a moram da priznaam i dosta hrabro :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Вто Jул 01, 2008 12:14 am

https://2img.net/h/i262.photobucket.com/albums/ii87/AdrianaAdri/f74c1c04.jpg

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Вто Jул 01, 2008 6:41 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Сре Jул 02, 2008 12:22 am

https://i.servimg.com/u/f49/12/59/95/77/toseto12.jpg

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Пет Jул 04, 2008 12:35 pm

https://servimg.com/image_preview.php?i=41&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=39&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=43&u=12599577
https://servimg.com/image_preview.php?i=40&u=12599577
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Пет Jул 04, 2008 3:16 pm

Molim vas da (ako ne stavljate linkove), stavljate umanjene verzije slicica. I da postujete pravilo od 3 linka maksimalno u jednom postu.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Нед Jул 06, 2008 12:22 pm

http://www.imagebam.com/image/4fb6f78892580
http://www.imagebam.com/image/df9e548892581
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Вто Jул 08, 2008 11:40 am

http://img502.imageshack.us/my.php?image=37143654dp9.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Вто Jул 08, 2008 11:56 pm

tetovazata e preubava i navistina mnogu hrabro od devokite sto se istetovirale
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Вто Jул 08, 2008 11:57 pm

mnogu mi e zal sto nemam negov avtogram
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Нед Jул 13, 2008 5:55 pm

ROYAL напиша:
последниот е мој
Koa go dobi?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Нед Jул 20, 2008 12:14 pm


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Саб Aвг 16, 2008 1:45 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img45/3734/toskalivno10ex4.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TPdessy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 27
Age : 28
Локација : Sofija Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Чет Фед 05, 2009 11:55 pm

Eh kako vi zaviduvam I mene mi se saka da imam avtograf od Tose,barem da go bev videla u zivo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/index.php?
Draganaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-03-06

ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   Пет Мар 06, 2009 10:47 pm

sakam da znam na koe mesto e tetovirana taa tetovaza dali znaete?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Автограми од ТОШЕ   

Вратете се на почетокот Go down
 
Автограми од ТОШЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: