HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Connie Talbot

Go down 
АвторПорака
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Connie Talbot   Саб Јун 28, 2008 5:10 am

Пред да го погледнете видеото, да ви напоменам, девојчево има само 6 години...а има извондреден глас, според мене најдобар без никаква конкуренција...
http://www.metacafe.com/watch/647208/amazing_six_year_old_singer/

погледнете, ке останете со отворена уста
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Саб Јун 28, 2008 3:21 pm

..дада ...сум ја гледала....малата е супер....а и многу е слатка....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Саб Јун 28, 2008 3:24 pm

да и јас ја гледав...супер е, преубаво пее

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Саб Јун 28, 2008 3:28 pm

https://www.youtube.com/watch?v=t0GEGvBt9m4&feature=related

...You raise me up....

https://www.youtube.com/watch?v=PtR4jxybC_U&feature=related

...I will always love you....

...преслатко.....многу е срцко малото....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Саб Јун 28, 2008 4:28 pm

Кога ке порасне девојчево ке ги засени сите славни пеачи...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Саб Јун 28, 2008 4:37 pm

Connie e prubava preslatka i preubavo pee..... pokraj nea imam uste 2 milenicki (od malite talenti) moze da gi vidite

https://www.youtube.com/watch?v=N0_Ib4Rg0Tk
https://www.youtube.com/watch?v=ozDh4NQveJs

se nadevam moderatorite nema da se nalutat za ova bidejki sepak forumov e za Tose no se osmeliv bidejki nekoj veke ja zakaci Connie
Pozz i ako smetate deka ne e vo red izbrisete go postov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Саб Јун 28, 2008 4:50 pm

Bianca Ryan пее исто така прекрасно, ама Connie е скоро дупла помала од неа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Simi
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 29
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-27

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Нед Jул 27, 2008 3:03 pm

I jas gu imum gledano voa klip ubavo ama epten ubavo pee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
poli_lee
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 9
Age : 28
Локација : bulgaria,pleven
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Пет Фед 06, 2009 9:53 am

Conie is amazing......mogog e ubava i dobra devojka jas e gledam v youyube i nemozam da povervam na ocite mi....tolko ubavo pee a e tolku mala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   Саб Фед 07, 2009 4:20 pm

DUSA PREUBAVO PEE NEMAM ZBOROVI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Connie Talbot   

Вратете се на почетокот Go down
 
Connie Talbot
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Музика-
Отиди до: