HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Toше за ВЕСТ

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Toше за ВЕСТ   Сре Апр 16, 2008 6:05 pm

оваа фотосесија се случи неколку минути пред неговиот концерт во охрид на античкиот театар
_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Чет Апр 17, 2008 2:27 am

Tose e super, ama ovie devojkive...uf ama se napadni...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Чет Апр 17, 2008 8:29 am

посебно оваа во најдоле што е нели?_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Пет Апр 18, 2008 12:08 am

ne da se napadniiiii...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Пет Апр 18, 2008 12:14 am

хехехе, михаела охриѓанки се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Пет Апр 18, 2008 12:19 am

auuuuuuuuuuuu tie najnapadni se. hehehe jas pak se prasuvam so se olku napadni?? trebase da mi tekne deka se od ohrid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Пет Апр 18, 2008 12:20 am

хехехе ама убави се не се лоши


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Пет Апр 18, 2008 3:05 am

Da, da taa najdolu e najnapadna...ama i na Toska ne mu smetalo koga se slikal...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Пет Апр 18, 2008 2:33 pm

епа нормално, по негова желба се соблекле по бикини, па потоа и тие него го соблекле до пола

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Саб Апр 19, 2008 2:51 am

Eeeee ne sum znaela deka bilo po negova zelba...a tie pak da ne ostanat pokuso odma da go soblecat :-girl haha-:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Саб Апр 19, 2008 3:28 am

пфф манекенки па ти, само тоа прават не им е тешко

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Пон Апр 21, 2008 10:51 pm

Абе се супер ама што е многу, многу е..леле стварно многу се нападни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Сре Апр 30, 2008 6:09 pm

Јас мислам дека сите девојkи би биле нападни а?


Последната промена е направена од iva на Нед Мај 11, 2008 4:09 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Чет Мај 01, 2008 2:19 am

abe super se ajde sto vi e
Вратете се на почетокот Go down
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Чет Мај 01, 2008 4:57 am

iva напиша:
Јас мислам дека сите девојќи би биле нападни а?

hehe BAS taka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Чет Мај 01, 2008 7:26 pm

PPREUBAV E ANGEL,NEMAM ZBOROVI SRECEVO KE MI PREPUKNE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TPdessy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 27
Age : 28
Локација : Sofija Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   Чет Фед 05, 2009 6:04 pm

Kako sekogas najubaviot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/index.php?
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Toше за ВЕСТ   

Вратете се на почетокот Go down
 
Toше за ВЕСТ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: