HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Мал Тоше

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Мал Тоше   Пон Јун 30, 2008 5:21 pm

Овде може да ставаме слики од Тоше кога бил мал....Последната промена е направена од iva на Саб Jул 05, 2008 5:40 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Пон Јун 30, 2008 5:37 pmВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Jул 05, 2008 5:41 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img395/5946/maltosevl9.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img352/6131/maltose1wg5.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img352/6489/maltose2mp1.jpg


Последната промена е направена од iva на Саб Jул 05, 2008 5:48 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Jул 05, 2008 5:44 pm

iva напиша:
http://9.imagebam.com/dl.php?ID=8810641&sec=2d809336a0a4690da74eb28ff2be91ea
http://9.imagebam.com/dl.php?ID=8810642&sec=067a163c0f9e16b5815408adc835d18a
http://9.imagebam.com/dl.php?ID=8810643&sec=3b6a827af5f10765f424843f73e142f6

....неможам да ги видам.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Jул 05, 2008 5:50 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img368/3681/maltose3ar3.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img368/8588/maltose4el3.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img368/281/maltose5sw2.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Jул 05, 2008 5:50 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img157/1517/malitose58ix7.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Jул 05, 2008 5:52 pm

сега ги гледам....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Jул 05, 2008 5:56 pm

sorry za toa.. mala greska... :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Jул 05, 2008 5:59 pm

iva напиша:
sorry za toa.. mala greska... :)

нема везе...грешки сме луѓе правиме.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Jул 05, 2008 6:04 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Нед Jул 06, 2008 12:39 am

http://i28.tinypic.com/mbtrvb.jpg

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Нед Jул 06, 2008 10:21 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Нед Jул 06, 2008 12:46 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Вто Jул 08, 2008 11:46 pm

srce najubavo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Сре Jул 09, 2008 12:39 pm

soncence ubavo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Нед Jул 13, 2008 5:19 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
TPdessy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 27
Age : 28
Локација : Sofija Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Чет Фед 05, 2009 11:48 pm

Oh duso slatka mala...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/index.php?
makedonsko devojce
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Age : 27
Локација : bulgaria,plovdiv
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Пет Фед 06, 2009 12:05 am

sladur4eto mi to,TE SAKAM TOSE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Саб Фед 28, 2009 10:26 pm


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Пон Мар 02, 2009 6:11 pm

хихи...тука не е баш Тоше мал, али нема везе... срце каков е...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Пет Мар 06, 2009 11:00 pm

aleksandra напиша:
хихи...тука не е баш Тоше мал, али нема везе... срце каков е...
Није баш мали али јаааако млад.

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli_mk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Age : 27
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Чет Мар 19, 2009 4:56 am

Preubavi sliki...eve uste nekoja

https://redcdn.net/ihimizer/img297/5806/dsc00228px2.jpg

https://redcdn.net/ihimizer/img297/8544/n13598898002067344518.jpg

https://redcdn.net/ihimizer/img216/4029/n66339412814060337152.jpg

https://redcdn.net/ihimizer/img6/1425/84278056.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_maja_
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-11-24

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Чет Мар 19, 2009 12:21 pm

srcence malo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Чет Мар 19, 2009 11:25 pm

ауу сонцееее...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   Пет Мар 20, 2009 2:55 am

Hvalaa...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Мал Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Мал Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: