HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Toше - You Tube -

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 2:06 am


ROYAL - Овде ке бидат префрлени сите теми што се отворени за некое видео од уоu tube, таму е пополно со видеа од Тоше и мислам дека нема зашто да отвараме тема за секој спот посебно со линк од уоu tube, и онака има многу теми веќе овде!Tose Proeski- Secanje 1/13
https://www.youtube.com/watch?v=5LhS4MAK1rc&feature=related

Tose Proeski- Secanje 2/13
https://www.youtube.com/watch?v=8IRmGDfIy0M&feature=related

Tose Proeski- Secanje 3/13
https://www.youtube.com/watch?v=M1E90v_0kXo&feature=related

Tose Proeski- Secanje 4/13
https://www.youtube.com/watch?v=F-TvUD6nIhA&feature=related

Tose Proeski- Secanje 5/13
https://www.youtube.com/watch?v=YPl-w29qdmg&feature=related

Tose Proeski- Secanje 6/13
https://www.youtube.com/watch?v=yunuahBwVyk&feature=related

Tose Proeski- Secanje 7/13
https://www.youtube.com/watch?v=t23oU3soa_c&feature=related

Tose Proeski- Secanje 8/13
https://www.youtube.com/watch?v=AxtRb67nGms&feature=related

Tose Proeski- Secanje 9/13
https://www.youtube.com/watch?v=FBLzIXoy3Vw&feature=related

Tose Proeski- Secanje 10/13
https://www.youtube.com/watch?v=ZDZpYdYMANA&feature=related

Tose Proeski- Secanje 11/13
https://www.youtube.com/watch?v=RbomOKfCxdc&feature=related

Tose Proeski- Secanje 12/13
https://www.youtube.com/watch?v=X9hbnYjA2RU&feature=related

Tose Proeski- Secanje 13/13
https://www.youtube.com/watch?v=PABXZiphpSg&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Tose Proeski- Reklama za Sinalko   Нед Јун 29, 2008 2:14 am

Tose Proeski- Reklama za Sinalko

https://www.youtube.com/watch?v=C7_UZR_Byl8
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Tose Proeski- Kontakt sa publikom   Нед Јун 29, 2008 2:22 am

Tose Proeski- Kontakt sa publikom

1.
https://www.youtube.com/watch?v=TIwMOAm62mY

2.
https://www.youtube.com/watch?v=EooNT1UcqP4

3.
https://www.youtube.com/watch?v=QsKs7ejVF74
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Tose Proeski Djurdjevdan   Нед Јун 29, 2008 2:38 am

Tose Proeski Djurdjevdan

https://www.youtube.com/watch?v=zL5tyE6qPvU
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: RTS Mira Adanja Polak   Нед Јун 29, 2008 2:52 am

U poseti kod Stevana Acevskog

https://www.youtube.com/watch?v=CTiEV8YjSBQ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Beovizija 2008- Nagrada za zivotno delo   Нед Јун 29, 2008 2:56 am

Beovizija 2008- Nagrada za zivotno delo

https://www.youtube.com/watch?v=G-JEu4TonDM
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Tose & Tony Morski vuk   Нед Јун 29, 2008 3:03 am

Morski vuk

https://www.youtube.com/watch?v=1UqwzmpREMI&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Tose Proeski Con te partiro   Нед Јун 29, 2008 3:14 am

Con te partiro

https://www.youtube.com/watch?v=9hqyUxBv8jA&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Oj devojce 2004   Нед Јун 29, 2008 3:17 am

Oj devojce 2004

https://www.youtube.com/watch?v=SP5G54dVodo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 11:28 am

Леле каков настап-морници ме лазат кога го слушам како ја пее песнава не постои некој друг кој би ја извел вака.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 12:03 pm

Еве 2 клипчиња во кои Тоше може да го видиме во малку поинакво,поопуштено издание .Навистина е прескромен,преубав...незаменлив .....
И најтешко ми паѓа оној дел во кој спомнува кои му се плановите за дипломскиот испит,кој за жал не успеа да го спреми ...... не можам да пишувам повеќе ....... тешко ми е стварно...........

https://www.youtube.com/watch?v=b9jUispXCiw

https://www.youtube.com/watch?v=KLErqVefP18
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 1:42 pm

го имам гледано ова...како знае да ме насмее но и да ме растажи овде.... фала ти

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:03 pm

da,i jas go imam gledano ...sonce najubavo,kolku mi nedostigas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:03 pm

sepak fala tanja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:07 pm

izvedbata e bez komentar....nepovtorliv glas...ona sto mi bese mnogu slatko kaj ova klipce e pred da ja izvede pesnata koga ke se nasmee ,mislam deka se odnesuvase taa maku cinicna nasmevka na nekoj od publikata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:08 pm

pesnicka koja e navistina izvonredna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:08 pm

Уф оваа песна...ххххххх...спомени...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:10 pm

i mislam deka od ovaa pesna proizleze idejata za prepevite na starite izvorni makedonski pesni,odnosno za albumot BOZILAK koj go obozavam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:11 pm

prekrasen duet i sekako izvedba
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:13 pm

sekoja cest na beovizija za dodelenata nagrada za zivotno delo,i mislam deka vo sekoj slucaj bese dobro izvedeno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:14 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:15 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:16 pm

srce moe najubavo...svetot moj minus tebe vo nego ona sto ke ostane malku e....te sakam zlaticko moe vecno ke te nosam vo srceto TOSENCE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:17 pm

EDEN I EDINSTVEN koj od srce ja sakase svojata publika
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Јун 29, 2008 9:18 pm

kako i poznatata recenica od srce iskazana 'SITE VE SAKAM'.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   

Вратете се на почетокот Go down
 
Toше - You Tube -
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 9Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: