HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Уште еден администратор

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 10:06 am

ЛудаМала, честитки и од мене "Црвенице"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 2:30 pm

Hvala srecice!
Za dernek cemo se dogovoriti vec (samo tiho, kad Kris ode...). I onda ludilo! Poslije kola predlazem Moj dilbere. Ih...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 2:59 pm

eve mozam i jas da go zamenuvam chris
Вратете се на почетокот Go down
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 3:49 pm

cherry напиша:
Може да го свртиме Елено моме хихихи
a mi odgovara i mene Eleno mome

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 5:00 pm

Луда кога почнува журката?:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 5:36 pm

Moramo prvo biti sigurni da je Kris ZAISTA i otisao...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 5:48 pm

Ја малку со закаснување...ама сепак...честитам...прав човек на право место!!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 5:51 pm

Hihihi...Hvala...Obecala sam Krisu da ce imati brdo posla kada se vrati.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 7:07 pm

cestito ludamala....sosema zasluzeno.... ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   Саб Jул 19, 2008 7:17 pm

Hvala aleksandra.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Уште еден администратор   

Вратете се на почетокот Go down
 
Уште еден администратор
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: