HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Сре Апр 16, 2008 9:41 pm

актерите од забранета љубов дојдоа да се видат сите заедно за последен пат, бидејки снимањето на оваа прекрасна серија заврши, она што имаше да изјави Антонија Шола е дека единствениот што фалеше беше нашиот Тоше, го немаше да им ја испее насловната нумера Срце није камен...


симни овде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Пет Апр 25, 2008 5:02 am

edno malooo maloo malooo no bitno prasanje.....dali ova sto go simnav treba da bide samo zvuk ili ima i slika?
jas go simnav i imam samo zvuk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Саб Апр 26, 2008 2:08 pm

aaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuu vrska nemam jas od toa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Саб Апр 26, 2008 2:23 pm

eli напиша:
edno malooo maloo malooo no bitno prasanje.....dali ova sto go simnav treba da bide samo zvuk ili ima i slika?
jas go simnav i imam samo zvuk

убаво што праша баш сакав да ви кажам, за ова треба да имате FLV PLAYER ти на што го гледаше??

еве сеа линк за да си го симнете програмот


тука

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Саб Апр 26, 2008 6:24 pm

ROYAL напиша:
eli напиша:
edno malooo maloo malooo no bitno prasanje.....dali ova sto go simnav treba da bide samo zvuk ili ima i slika?
jas go simnav i imam samo zvuk

убаво што праша баш сакав да ви кажам, за ова треба да имате FLV PLAYER ти на што го гледаше??

еве сеа линк за да си го симнете програмот


тука


ejjjjj fala mnoguuuuu.......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Саб Апр 26, 2008 6:46 pm

uspeavvvvvvv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Саб Апр 26, 2008 7:51 pm

браво мило ми е

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Чет Јун 05, 2008 8:08 pm

AH...SRCE NIJE KAMEN
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Нед Јун 08, 2008 7:07 pm

na site ni fali.......i sekogas ke fali......Srce nije kamen...... ......Tose te sakam....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Нед Јун 08, 2008 8:19 pm

aleksandra напиша:
na site ni fali.......i sekogas ke fali......Srce nije kamen...... ......Tose te sakam....

Kako da kazem ti zbogom....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Вто Јун 10, 2008 6:16 pm

cherry напиша:


Kako da kazem ti zbogom....

KAD SVE GUBIM S`TOBOM......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Вто Јун 10, 2008 7:23 pm

јер срце није камен...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Чет Jул 03, 2008 11:51 pm

http://www.gloria.com.hr/metropolis/showpage.php?id=4751
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Пет Jул 04, 2008 12:24 am

...сварно си го сакаше....се гледа ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Вто Jул 08, 2008 11:39 pm

bas,jer srce nije kamen
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_maja_
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-11-24

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Пон Ное 24, 2008 6:28 pm

srce nije kamen ahh :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   Вто Ное 25, 2008 1:42 am

Srce nije kamen....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Гала забава на последната епизода од Забранета Љубов, но без Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Настани-
Отиди до: