HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Размена на линкови од форуми!

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Размена на линкови од форуми!   Саб Jул 05, 2008 10:05 pm

Членовите ми побараа ваква тема па еве

ајде предложете што имате

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Нед Jул 06, 2008 12:51 am

ja sam na vašem i na ovom na druge ne idem ova dva su mi naj bolja
http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Нед Jул 06, 2008 1:41 am

Meni otvori samo link, a slicicu samo otvori u novom prozorcicu.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Нед Jул 06, 2008 2:11 am

pa to admin mora da stavi da se sličica otvori na link zbog toga sam stavila odvojeno to je link naseg foruma
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Нед Jул 06, 2008 2:14 am

Tenk ju za informaciju!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Нед Jул 06, 2008 2:16 am

nista sve za prijatelje
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Нед Jул 06, 2008 5:31 pm

http://tosetesakame.forumotion.com
http://www.tose-angel.com
http://tosefans.com/
http://www.tosefanclubforum.com/

....јас ги знам овие....али дефинитивно тука сум најактивна..... ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Нед Jул 06, 2008 5:57 pm

Брееее што форуми...
ех ...али колку ќе беше подобро да беа отворени пред да се случи сето ова...ама...
Освен тој последниот..мислам...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Нед Jул 06, 2008 6:08 pm

na svaki po malo i prode vrijeme ljepo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Пон Jул 07, 2008 12:18 am

....дада баш така....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Вто Jул 08, 2008 7:13 pm

www.mmf.net.tf Македонски Музички Форум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Вто Jул 08, 2008 11:31 pm

fala za linkovite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Пет Jул 18, 2008 10:40 am

www.radioangel.tk nije forum ali isto je skoro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Саб Jул 19, 2008 4:47 pm

antonela напиша:
www.radioangel.tk nije forum ali isto je skoro
nije ta adresa vec ova
http://radio-angels.tk/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Вто Jул 22, 2008 12:12 pm

Na ovom forumu nisam clan (jos uvijek) ali mi se cini simpatican
http://bglovetose.18.forumer.com/index.php?act=idx
Bugarski forum, ali za divno cudo dosta sam toga razumjela.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Вто Jул 22, 2008 6:54 pm

LudaMala напиша:
Na ovom forumu nisam clan (jos uvijek) ali mi se cini simpatican
http://bglovetose.18.forumer.com/index.php?act=idx
Bugarski forum, ali za divno cudo dosta sam toga razumjela.

Jaс сум модератор на ова форум

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Вто Jул 22, 2008 7:19 pm

Ni ne hvalis se! Hihihi...Sladak vam je forum pravo!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ike
Нов Член
Нов Член


Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Саб Aвг 16, 2008 11:23 pm

Еве ви неколку форуми
www.FantaForum.net - ова има форум, галерија, widgets, тулбар итн...
www.Me-chitash.com - vbulletin форум
www.Badijala.com - најдобриот македонски warez форум
www.PiZZaMk.co.cc/forum - MyBB форум
www.Promoviraj.co.cc - Форум за рекламирање на веб страни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Саб Јан 03, 2009 6:44 pm

http://www.operacijatrijumf.net/forum/index.php

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
I_Love_Tose
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Age : 26
Локација : ToseLand
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   Чет Jул 09, 2009 12:04 pm

batbayan напиша:
LudaMala напиша:
Na ovom forumu nisam clan (jos uvijek) ali mi se cini simpatican
http://bglovetose.18.forumer.com/index.php?act=idx
Bugarski forum, ali za divno cudo dosta sam toga razumjela.

Jaс сум модератор на ова форум


Така е...batbayan е нашиот модератор...Многу си го сакаме форумчето,јас се извинувам затоа што сега почнувам да пишувам овде.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Размена на линкови од форуми!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Размена на линкови од форуми!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: