HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кој ви е најубав албум од Tоше?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Сре Апр 16, 2008 9:51 pm

епа јас ке ја почнам темава мене По тебе ми беше најубав албум не знам по колку пати на ден сум го слушал и тоа по цел албум, ама од кога излезе Игри без граници мислам дека без конкуренција е на прво место, да беше жив ке направеше и уште поубав..

_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Чет Мај 29, 2008 4:20 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
kucka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Сре Апр 16, 2008 10:53 pm

Па незнам јас не бев нити сум некој голем фан на Тоше така да немам некој албум ислушано од почеток до крај

Ама мислам дека најубав му беше Ако ме погледнеш во очи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Сре Апр 16, 2008 10:55 pm

дааа леле тој албум... знам дека кога излезе беше толку продаван што не можев да најдам ни пиратско да купам а камо ли оргинал

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:11 am

Prvite dva albumi Nekade vo nokta i Sinot bozji mi se nekako najdragi...
No definitivno, album koj sodrzi naj naj naj pesni e Igri bez Granici....
Vo pravo e Kris, toj album nema konkurencija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:21 am

и нема ни да има

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:27 am

Da, za zal :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:33 am

хмм не сум поставил јас игледа тажно смајли

сеа ке ставам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:35 am

Najubavi dva albumi za mene se Igri bez granici i Nekade vo nokjta. Toa e mojot izbor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:36 am

за мене втор е ПО ТЕБЕ сите песни се ПРЕУБАВИИИИИИИИИ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:44 am

lelel znam po tebe e neverojatno. sekoja pesna e preubava, uzivam koga go slusam toj album
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:44 am

да, немам замерка за тој албум

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 2:02 am

Lele navistina razmisluvam, ama nemozam da oddelam koj album mi e najubav...sekoj album budi cuvstva od razlicen vremenski period od mojot zivot, i razlicni slucki i site mi se podednakvo dragi...stvarno ne mozam da odvojam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 8:27 am

последниот буди најлоши спомени

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Пет Апр 18, 2008 2:57 am

Posledniot album mi budi spomeni od koncertot i iskreno najtesko mi e da go slusam...istovremeno mi budi ubavi spomeni od koncertot, no koga ke pomislam deka povekje nema da se sluci takov koncert me rastazuva...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Пет Апр 18, 2008 2:32 pm

а баш кога заврши концертот на другарка ми и реков ДРУГАТА ГОДИНА ПАК ИДЕМЕ

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Саб Апр 19, 2008 2:48 am

A jas posle dooolgo razmisluvanje dali da odam ili ne(sakav mnogu da odam ama imav i obvrski), sepak na kraj odluciv da odam...mnogu sum neodlucna, ama togas kako nekoja sila da me natera da odam
I vecerta koga zavrsi koncertot bev premorena, zatoa sto cel den setavme niz Skopje, ama prvoto nesto sto go kazav bese:Uste utre da ima drug koncert, odma odam...ama nisto...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Пон Апр 21, 2008 8:39 pm

DEFINITIVNO SITE!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Пон Апр 21, 2008 11:14 pm

Tesko deka mozam da odberam eden album koj mi e najdrag...Sepak najubavo mi e koga si gi slusam site so red od prviot do posledniot i si uzivam vo site pesnicki..Patuvam niz vremeto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FANCY
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-04

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Нед Мај 04, 2008 2:12 am

lele, moj omilen album? site!!!!!!!!!!!!!!!!!
ama nekako posebno si go cuvstvuvam ako me poglednes vo oci
zaso bese prviot album po prekinot na sorabotkata so lilja i bese poseben,, neli?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Сре Јун 18, 2008 7:46 pm

za mene preubavi se i NEKADE VO NOKTA I SINOT BOZJI,preubavi nezni pesnicki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Пет Jул 04, 2008 2:05 am

Igra bez granica, Dan za nas.... Ne znam svi su mi prelepi!!!


Последната промена е направена од grkovicvanja на Пет Jул 04, 2008 4:20 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Пет Jул 04, 2008 3:42 am

znaete sho...nemozam da se odlu4am site se preubavi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Вто Jул 22, 2008 12:38 am

Tesko prasanje zatoa sto site gi slusam!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Вто Jул 22, 2008 1:37 am

Секој албум си има своја убавина и посебен е на свој начин...а нормално и се е од вкус до вкус....зависи кој како почувствувал и доживеал одреден албум.Мене особено драги ми се првите два...некако ме потсеќаат на едно преубаво време...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   Вто Jул 22, 2008 5:21 am

Во сите албуми има БАРЕМ по една песна која ја обожавам, а мислам дека нај-нај албум му е Игри без Граници...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој ви е најубав албум од Tоше?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој ви е најубав албум од Tоше?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: