HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Поддршка за Љиља

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 12:39 pm

tanja_07 напиша:
Стварно ептен ја сакам женава и не можа да ги разберам онии што ја критикуваа,па сите сме свесни колку таа го сакасе Тоше(го гледаше како свое дете) и колку неговата кариера тргна во нагорна линија отако дојде таа.Ја има целосната моја поддршка.
Колку само ме расплака кога во интервјуто за ексклузив на првото прашање "што работите во моментов" таа одговори "јас сум менаџерка на Тоше Проески"...........


lele a kako pa se iznervirav koga toj ja prasa DALI SI SREKNA?
bog da cuva kakvo prasanje ...

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 2:04 pm

Fala Eli na slikata (celo vreme ja barav)
...lele stvarno be idiot ...kako mozese da ja prasa toa ... kako moze da bide nekoj sreken koga ke go izgubi najskapocenoto nesto vo zivotot (zasto Tose i bese kako sin)
...stvarno ne mi se veruva kakvi lugje postojat
idiot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 7:12 pm

леле да на тоа сите дома реагиравме тој кретенот со марсовската глава кога ја праша... како почна да плаче за греота...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 7:44 pm

ццццццц.....тоа ти се луѓе без осет...бог да чува...полошо прашање не сум слушнала....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 8:00 pm

Ma sta ces......novinari...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 8:19 pm

....

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die


Последната промена е направена од Tvojata senka на Чет Jул 10, 2008 8:34 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 8:33 pm

отворете посебна тема за ова не е мала работа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 8:39 pm

ROYAL напиша:
отворете посебна тема за ова не е мала работа

Има ваква тема во Новости
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пет Jул 11, 2008 5:25 pm

Стварно ептен ја сакам женава и не можа да ги разберам онии што ја критикуваа,па сите сме свесни колку таа го сакасе Тоше(го гледаше како свое дете) и колку неговата кариера тргна во нагорна линија отако дојде таа.Ја има целосната моја поддршка.
Колку само ме расплака кога во интервјуто за ексклузив на првото прашање "што работите во моментов" таа одговори "јас сум менаџерка на Тоше Проески"...........
I JAS ISTOOO MILOOOOO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
mace990
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Jул 15, 2008 4:02 am

posle poslednoto intervju go smeniv meslenjeto za nea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Jул 15, 2008 2:05 pm

mace990 напиша:
posle poslednoto intervju go smeniv meslenjeto za nea
Vo podobro ili vo poloso?
Se nadevam deka vo podobro zasto stvarno e golem covek....


Gooooooleeeeeeem baknez za nea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Jул 15, 2008 3:06 pm

Абе Љиља е закон!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Jул 15, 2008 4:49 pm

SRCE E...MNOGU SI JA SAKAM
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Jул 15, 2008 6:08 pm

Абе Лиља е закон, се е точно што кажа во интервјуто, а сликава со Тошка и Гаги е една од најубавите што сум ги видела!!! Фала ти Ели!!

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Jул 15, 2008 11:58 pm

**Kate** напиша:
SRCE E...MNOGU SI JA SAKAM
Бреј Кате имам чуство дека ја сакаш поише од Тоше...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 16, 2008 1:05 am

Tvojata senka напиша:
**Kate** напиша:
SRCE E...MNOGU SI JA SAKAM
Бреј Кате имам чуство дека ја сакаш поише од Тоше...
Hehe dvajcata si gi sakam...


Последната промена е направена од **Kate** на Пет Ное 28, 2008 6:00 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Jул 22, 2008 11:40 pm

Љиља...со вас сме...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пет Aвг 15, 2008 3:33 am

navistina intervjuto bese...se utepav od placenje,leleee mnogu mi e zal i za Lilja koja sto se ne istrpe od ovie taka nareceni novinari.sekoja cest za zenava
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пет Aвг 15, 2008 1:53 pm

јака и душа...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пет Aвг 15, 2008 2:45 pm

ROYAL напиша:
јака и душа...
Јака е Љиља ...јака е...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пон Aвг 18, 2008 1:43 am

lilja so tebe sme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Aвг 26, 2008 11:23 am

Љиља....и ние те сакаме тебе !!!!!!!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Вто Aвг 26, 2008 11:28 am

bibe_tose напиша:
lilja so tebe sme

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пет Сеп 05, 2008 1:53 pm


_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Саб Сеп 06, 2008 1:49 am

lilja ja imas nasata podrska
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   

Вратете се на почетокот Go down
 
Поддршка за Љиља
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: