HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Поддршка за Љиља

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Саб Сеп 06, 2008 1:52 am

a da.....Ljilja i nie te sakame

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Саб Сеп 06, 2008 2:17 am

Eli напиша:
a da.....Ljilja i nie te sakame
да....малку се збунивме тогаш...ама и ние те сакааааааааааааааааааме!!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Саб Сеп 06, 2008 1:30 pm

Лиља, Лиља, Лиља

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Саб Сеп 06, 2008 1:49 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пет Сеп 12, 2008 11:05 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Сеп 18, 2008 4:34 pm

Љиљаааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пет Сеп 19, 2008 1:19 am

NORMALNO JA IMA I MOJATA POODRSKA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Пет Окт 10, 2008 9:45 am

lilja sekoja cest za tebe!sekogas ke ja imas mijata podrska,te obozavam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mare_Tose
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Age : 35
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Саб Дек 20, 2008 4:42 am

Ехх...да не беше Љиља,јас никогаш немаше да се запознаам со Тошенце Фала ти Љиља што го водеше нашиот анѓел кон успехот и што ми помогна да ја запознаам најдобрата и најубавата личност во мојот живот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   

Вратете се на почетокот Go down
 
Поддршка за Љиља
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: