HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Сре Jул 09, 2008 11:19 pm

прв дел DOWNLOADвтор дел DOWNLOAD

_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Саб Jул 12, 2008 12:02 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Чет Jул 10, 2008 12:04 am

ehhh edvaj go cekam vtoriot del ne go gledav denes. bas na toa mi snema kablovska...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Чет Jул 10, 2008 12:27 am...за ова кутре збори?...хммм... една од моите омилени слики...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Чет Jул 10, 2008 12:53 am

i jas go sakam 2ot del posto ne bev vo moznost da go gledam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Чет Jул 10, 2008 2:28 pm

aleksandra напиша:


...за ова кутре збори?...хммм... една од моите омилени слики...
Da da toa e kucenceto sto mu go podari Ljilja....mnogu e slatko...kako mece ...no za zal veke go nema ni nego
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Пет Jул 11, 2008 7:08 am

еве го вториот дел од интepвјуто со Љиљана Петровиќ http://www.exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=4418
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Саб Jул 12, 2008 12:03 am

ете горе ви го поставив и вториот дел за download на почетокот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Саб Jул 12, 2008 12:49 pm

а зашто неможам да гледам??само се слуша...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   Саб Jул 12, 2008 7:01 pm

**Kate** напиша:
aleksandra напиша:


...за ова кутре збори?...хммм... една од моите омилени слики...
Da da toa e kucenceto sto mu go podari Ljilja....mnogu e slatko...kako mece ...no za zal veke go nema ni nego


...аааааа.....како го нема?....

п.с. фала за одговорот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Интервју со Љиља во врска со Тоше (ексклузив)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: