HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Koj li ti grize obrazi

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Koj li ti grize obrazi   Пон Апр 14, 2008 12:16 am

Тоше Проески-Кој ли ти гризе образи DOWNLOAD


ова е спот кој се сними во едно студио во бугарија

песната е преубава и заслужи спот!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Нед Јун 01, 2008 12:40 am

da pesnata e odlicna a i spotot e super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Нед Јун 01, 2008 3:40 am

најубава

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Tose Proeski - snimanje spota Ko ti to grize obraze   Нед Јун 01, 2008 11:15 pm

https://www.youtube.com/watch?v=lx1phYZZ0yM
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Сре Јун 04, 2008 11:26 pm

се што е добро кратко трае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Сре Јун 04, 2008 11:36 pm

многу ми е криво што оваа фраза е вистинска

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Саб Јун 14, 2008 12:50 am

da bas taka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Саб Јун 14, 2008 12:51 am

rozeta193 напиша:
се што е добро кратко трае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Вто Јун 17, 2008 9:23 pm

NO VECNO SE PAMETI ANGEL NA ZEMJATA A SEA I ANGEL NA NEBOTO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Сре Јун 18, 2008 8:18 pm

DOBRO NAJUBAVA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Сре Јун 18, 2008 10:19 pm

Da i spot je stvarno super...A kad sam prvi put gledala spot, hihihi, odmah mi se svidjela ona ogrlica!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Сре Јун 18, 2008 10:48 pm

Prekrasna pesna (osobeno tekstot mislam deka mnogu lugje ke se pronajdat vo nego),Spotot isto taka e odlicen isto kako i se drugo ostanato od nasiot Tosel
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   Чет Јун 19, 2008 9:54 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Koj li ti grize obrazi   

Вратете се на почетокот Go down
 
Koj li ti grize obrazi
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: