HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Најубава песна од Tоше?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Најубава песна од Tоше?   Сре Апр 16, 2008 9:53 pm

знам дека ова е претежок избор и не можеме само една да одвоиме, ама сега за сега Лошо ти стои

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
kucka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Сре Апр 16, 2008 10:55 pm

Уффф тешко е ова

Љубена и Соба за тага
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Сре Апр 16, 2008 10:56 pm

смајлито бе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 12:42 am

Тешко прашање...

Тајно моја, Љубена, Игри без граници, Цреша, Казна моја си ти, Полско цвеќе....

Секоја негова е убава песна на свој начин....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 2:06 am

Auuuu uste potesko i od toa so albumite...

Ajde sea vo momentov neka bidat Srekjna li si ti i Boze cuvaj ja od zlo...ama toa e samo vo momentov.
Site znaeme deka sekoja negova pesna e preubava i koj odgovor i da go dademe, za da bide realen ke treba da gi nabroeme site negovi pesni...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Чет Апр 17, 2008 8:26 am

да да имаш право на моменти имаме различни песни, на пример еден период немаше за мене поубава песна од Ме сакаш со зборови, а сега на пример ми е Dal si sretnija

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Пон Апр 21, 2008 2:15 am

moja najomilena pesna voopsto mi e TAJNO MOJA,iako site negovi pesni gi obozavam i navistina e tesko da se izdvojat posebno no eve i polsko cveke,studena,igri bez granici,cresa,nesanica......SITE APSOLUTNO SITE!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Пон Апр 21, 2008 2:22 am

стварно Тајно моја е преубава

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Пон Апр 21, 2008 10:16 am

Tajno moja e edna od prvite pesni koi mene mi bile hit od nego...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Пон Апр 21, 2008 12:33 pm

колку само плачам на таа песна не можам да издржам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Вто Апр 22, 2008 1:40 am

Mene posebno mi e tesko koga ja slusam negovata izvedba na Tajno moja, vo Beogradska arena....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Вто Апр 22, 2008 3:39 am

леле остај се, тоа е негов најтажен настап, се ежам кога слушам како сите ја пејат и пчите ми се полнат со солзи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Катарина88
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Вто Апр 22, 2008 1:17 pm

Чија си
Тајно моја
Казна моја си ти
Најдрага моја....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Вто Апр 22, 2008 1:18 pm

lele najdraga moja i mene, ah kolku ja sakam taa pesna vo stilot na Julio Iglesias mi e, ja sakam i na makedonski ina srbski
Вратете се на почетокот Go down
Катарина88
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Сре Апр 23, 2008 11:29 pm

И мени је лепа у обе верзије, а нарочито у македонској.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tosebon
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 9
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Нед Апр 27, 2008 7:58 pm

Сите песни ми се мноооогу убави,ама моментално најмогу ги слушам Громови на душа,Игри без граници,Соба за тага,Среќна ли си ти,Душа остана,Боже чувај ја од зло,Слушаш ли,Илузија............................................ :-girl haha-:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Нед Апр 27, 2008 10:28 pm

sega najveke ja slusam loso ti stoi
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Пон Апр 28, 2008 11:56 am

нема што најубава е песната

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Вто Апр 29, 2008 12:48 am

site pesni gi sakam, nemozam da oddelam nekoja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Сре Апр 30, 2008 6:12 pm

Najubava pesna se znae Igri bez Grznici i Boze cuvaj ja od zlo....mislam ima mn mn ama od noviot album ina4e dr Morska dzvezdo Tajno moja Lubena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Сре Апр 30, 2008 6:15 pm

дефинитивно.... СИТЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Чет Мај 01, 2008 2:01 am

jas si kazuvam za momentalno zavisi kao sum raspolozen, sea za sea mi e BOZE CUVAJ JA OD ZLO
Вратете се на почетокот Go down
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Пет Мај 02, 2008 5:08 pm

mnogu mi bese milo so tose na posledniot koncert ja ispea zosto otide. i samiot rece deka ja nemal dolgo vreme interpretirano na negov koncert
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Пет Мај 02, 2008 5:13 pm

јас не приметив дека ја испеа таа баш ке проверам во двд-то

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   Пет Мај 02, 2008 5:15 pm

da da bas vidi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најубава песна од Tоше?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најубава песна од Tоше?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: