HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО

Go down 
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Jул 10, 2008 7:15 pm

...тука можете да оставате коментари за книгата.... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Jул 10, 2008 7:20 pm

Leleeeeeeeeeeee........ fala mnoguuuuuuu........najmnoguuuuuu...
srce si....
Samo da te prasam koj e avtor na knigava?....Kolku sto znam knigava e ilegalno izlezena (od poodamna), nema dozvola ni od semejstvoto, ni od Ljilja ni od fondacijata.....tuku nekoj saka da si napravi reklama i popularnost...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Jул 10, 2008 7:22 pm

што знам...на првата страна пишува дека фамилијата на Тоше им дала и материјал за да излезе книгава...иначе нема ништо непознато ...мене повеќе ми изгледа како специјален весник за Тоше со многу извадоци и од други весници....

...а издавач е весникот ПРАВДА....


Последната промена е направена од aleksandra на Чет Jул 10, 2008 7:49 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Jул 10, 2008 7:22 pm

алекса фала за книгава бе најмногу

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Jул 10, 2008 7:25 pm

Da primetiv deka ima izvadoci od vesnici ... ama neznam...
Sepak fala mnoguuuu za knigava....jas ja barav ama nemozev da ja najdam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Jул 10, 2008 7:39 pm

...ништо....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Jул 10, 2008 8:07 pm

цццццццц се за пари....
Мене воопшто не ми се допаѓа...
Извадоци од весници ај...ама 90 проценти од напишаното е поврзано со смртта, па кој што рекол,па слики... сето тоа откако загина...премалку е она што пишува за времето додека беше жив...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die


Последната промена е направена од Tvojata senka на Чет Jул 10, 2008 8:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Jул 10, 2008 8:22 pm

...да....јас очекував подруго да биде...барем повеќе за неговиот живот..... ...тажна е премногу....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Пет Aвг 08, 2008 9:28 pm

Има ли некој информација, дали книгава е уште во продажба?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Саб Aвг 09, 2008 2:47 am

mislam ne e

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Саб Aвг 09, 2008 3:29 am

Eli напиша:
mislam ne e
мислиш???..
Ај некој шо е сигурен нека ми одговори..битно ми е.


_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Саб Aвг 09, 2008 2:00 pm

mislam deka veke ja nema....rasprodadena e....taka mi kazaa....i deka kaj i da se pojavela na prodaznite mesta ja snemuvalo za pet minuti...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Саб Aвг 09, 2008 2:04 pm

aleksandra напиша:
mislam deka veke ja nema....rasprodadena e....taka mi kazaa....i deka kaj i da se pojavela na prodaznite mesta ja snemuvalo za pet minuti...
Фала

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Саб Aвг 09, 2008 3:45 pm

Tvojata senka напиша:
aleksandra напиша:
mislam deka veke ja nema....rasprodadena e....taka mi kazaa....i deka kaj i da se pojavela na prodaznite mesta ja snemuvalo za pet minuti...
Фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibito
Член
Член
avatar

Број на мислења : 57
Age : 27
Локација : Knezha,Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Сре Aвг 13, 2008 12:50 pm

i ja mnogu ja sakam taa kniga,amaaaaa
Ja gi imam kako fail na kompiutyra.Evo ,dano vi haresa :)

http://rapidshare.com/files/136987564/Tose_Proeski_Kniga_Balkanski_Andzeo__na_Srpski_.pdf.html
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Чет Aвг 21, 2008 8:12 am

Tvojata senka напиша:
цццццццц се за пари....
Мене воопшто не ми се допаѓа...
Извадоци од весници ај...ама 90 проценти од напишаното е поврзано со смртта, па кој што рекол,па слики... сето тоа откако загина...премалку е она што пишува за времето додека беше жив...

се сложувам се што прочитав ми се веке познати текстви се е од весници и се е поврзано со смртта...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanjuska
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 34
Age : 43
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Пон Aвг 25, 2008 1:23 pm

Taa kniga e nelegalno izdadena (mislam bez soglasnost so neg.roditeli)
Ke si izdademe nie kniga koga ke treba
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Пон Сеп 15, 2008 3:38 am

da knigata e izdadena bez soglasnot od negovite roditeli iako na pocetokot pisuva deka im se zablagodazuvaat na familija poeski za izdadeniot materijal i jas ja imav ama od internet nesto kako sliki ako sakate ke vi gi postavam ama da mi kazete kako bidejki neznam kako obicna slika e, a vo srbija mi kazaa deka bila odma rasprodadena mislam deka bese 253 dinari neznam a kaj nas ja nema.poz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   Пон Сеп 15, 2008 3:51 am

eve go najdov linkot od kaj sto ja simnav ako sakate povelete

http://rapidshare.com/files/123322765/A_balk_n_angyala.rar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО   

Вратете се на почетокот Go down
 
Коментари за книгата БАЛКАНСКИ АНЏЕО
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: