HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше Проески - Without a trace

Go down 
АвторПорака
hristina
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 11
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Тоше Проески - Without a trace   Вто Jул 15, 2008 5:06 pm

IZBRISANO

Molim vas da ne postavljate na forumu ni tekstove od neobjavljenih pjesama niti linkove odakle se mogu skinuti.LudaMala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески - Without a trace   Вто Jул 15, 2008 5:59 pm

Што е ова?

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески - Without a trace   Вто Jул 15, 2008 6:38 pm

Ane напиша:
Што е ова?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески - Without a trace   Вто Jул 15, 2008 8:37 pm

rozeta193 напиша:
Ane напиша:
Што е ова?

стварно што е ова?
од необјавените ???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески - Without a trace   Вто Jул 15, 2008 8:40 pm

Toва е песна от англискиот албум. Беа я пуснали во един форум. Пак са пробили албума и ja разпространяват иллегално
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески - Without a trace   Вто Jул 15, 2008 8:54 pm

Temu cemo zakljucati. Kada se objavi album postavit cemo tekstove. Do tada samo strpljivo.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески - Without a trace   Вто Jул 15, 2008 11:22 pm

ц ц ц секој ден нови

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески - Without a trace   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше Проески - Without a trace
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми :: Текстови-
Отиди до: