HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Радио

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Сеп 04, 2008 11:20 pm

Ane напиша:
sesy а на кое радио е забавата????би требало на ова http://www.rkrusevo.mkd.net/ како и секој петок...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пет Сеп 05, 2008 9:11 am

Jas ponekogash go shusham ova radio, ama toa ke mi e prvata zabava kade ke pushtat samo Toshe

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пет Сеп 05, 2008 11:59 am

aleksandra напиша:
Ane напиша:
sesy а на кое радио е забавата????би требало на ова http://www.rkrusevo.mkd.net/ како и секој петок...
Фала ќе има дружење вечер...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пет Сеп 05, 2008 1:44 pm

Ајде слушајте , па да раскажувате, важииииииииии????????

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пет Сеп 05, 2008 7:17 pm

http://www.rkrusevo.mkd.net/ da tu smo bice puno ljudi danas pa ko moze nek dode naravno :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Сеп 11, 2008 3:53 pm

utre od 20h Toše party - dojdete i pridružete im se na golemiot broj na fanovi na Radio Kruševo - da bidime zaedno so našiot Angel

http://www.rkrusevo.mkd.net/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Сеп 11, 2008 3:55 pm


_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Вто Окт 14, 2008 1:12 am

radiokrusevo@gmail.com
NA OVAJ MAIL OD RADIA MOZETE POSLATI NEKU PORUKU KOJU ZELITE DA SE PROCITA U CETVRTAK TOKOM DANA I 20 ATI JE VELIKO OKUPLJANJE FANOVA NA RADIO KRUSEVU I MOLITVE ZA NASEG ANDELA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Радио   

Вратете се на почетокот Go down
 
Радио
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: