HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Македонско Девојче

Go down 
АвторПорака
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Македонско Девојче   Саб Jул 19, 2008 5:56 am

Нема поубаво девојче од Македонче:D

https://www.youtube.com/watch?v=sg9zc66V-iQ


Последната промена е направена од bavarec на Саб Jул 19, 2008 11:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Саб Jул 19, 2008 2:40 pm

Nema nema ne ke se rodi...poubavo devojce od Makedonce...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Саб Jул 19, 2008 3:57 pm

malku ne ja svakam temava...

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Саб Jул 19, 2008 4:01 pm

Hihihi...Pa vidis kako vas bavarec hvali, a ja se nadovezala na istoimenu pjesmu.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Саб Jул 19, 2008 4:29 pm

Епа ај...Македонско деееевооојче, киткааааа шаренааааааа...во градина набранааа дар подаренаааааааааа
_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Саб Jул 19, 2008 11:11 pm

Eli напиша:
malku ne ja svakam temava...
Епа оди на линкот од првиот пост од темава:D:D

https://www.youtube.com/watch?v=sg9zc66V-iQ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Саб Jул 19, 2008 11:40 pm

bavarec напиша:
Eli напиша:
malku ne ja svakam temava...
Епа оди на линкот од првиот пост од темава:D:D

https://www.youtube.com/watch?v=sg9zc66V-iQ

dada vidov....sepak mislam ne e potrebna temava site znaat deka e vistina

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Нед Jул 20, 2008 3:46 am

:D:D:D:D:D:D
еее ама од толку убави Македонки јас сум сам, осамен...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Нед Jул 20, 2008 7:00 pm

bavarec напиша:
:D:D:D:D:D:D
еее ама од толку убави Македонки јас сум сам, осамен...

cccccccccccc sram da im e
abe sto se sekiras eve leto e nema da bides vise tolku osamen

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Саб Aвг 16, 2008 1:33 am

hehehehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Саб Aвг 16, 2008 2:07 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Пет Aвг 22, 2008 5:02 am

ccc,a sega gi vidov i komentarite...lele..Makedonkite ne bile ubavi...ako ostanale vo Makedonija...bozeeee...abe svesni li se tie deka "ne ke se rodi poubavo devojce od Makedonce??"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Das
Член
Член
avatar

Број на мислења : 99
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-11-19

ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   Чет Дек 18, 2008 5:05 am

A ionako nema puno tema
a nema ni poubavo devojce od mac :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Македонско Девојче   

Вратете се на почетокот Go down
 
Македонско Девојче
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: