HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Нед Jул 20, 2008 7:40 pm

Обожавателите на македонската и балканска музичка ѕвезда Тоше проески, покренаа нова on line акција.

Деновиве глобалната мрежа е преплавена со електронска пошта со која ги повикува сите обожаватели да гласаат за актуелниот хит „The Hardest Thing“.овде видео

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Нед Jул 20, 2008 8:22 pm

Па зошто да не...
јас мислам дека ако вака се продолжи со оваа кампања да ја наречам за гласање...Тоше ќе биде неприкосновен дооооооооооолго време!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
danielajovanovik
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 17
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Пон Jул 21, 2008 3:30 pm

Tose e na prvo mesto ..samo prodolzete da glasate..........bravo za site sto go ovozmozija seto ova...Na top 20 ADRIJA...glasajte povtorno mora celiot svet da slusne za nasiot angel..ve sakam site..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Сре Aвг 06, 2008 11:17 am

jas glasam postojano i navistina mi e barm malku uteha sto postojano e na vrvot iako fizicki ne e so nas!sonce moe vecno ke te sakam!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 32
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Сре Aвг 13, 2008 3:17 pm

i jas glasam postojano..ama eve sega e na 4-to mesto..luge glasajte poveke
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Сре Aвг 13, 2008 7:24 pm

ElizaBeta напиша:
i jas glasam postojano..ama eve sega e na 4-to mesto..luge glasajte poveke

...glasame...ama ...ete....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Чет Aвг 14, 2008 1:28 am

мене колку време на топик на мсн ми стои сите ме прашуваат викаат дека по цел ден гласаат... не е можно мора да е некоја измама

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Чет Aвг 14, 2008 12:52 pm

nisto cudno da e taka Kris...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Пет Aвг 15, 2008 1:41 pm

Tvojata senka напиша:
Па зошто да не...
јас мислам дека ако вака се продолжи со оваа кампања да ја наречам за гласање...Тоше ќе биде неприкосновен дооооооооооолго време!

Tose toa go zasluzuva a i mnogu poneke
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 49
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   Саб Aвг 23, 2008 5:19 pm

Veruvam deka glasaat site...veruvam zatoa sto postojano se zboruva za toa i site go sakame.
I zatoa veruvam deka ova e izmama.
Pri tolku glasovi, ne veruvam deka postoi nekoj na Balkanot sto namerno ke go pusti da pagja nadolu za da Rihanna ili bilo koj drug bide Number 1 za MTV ADRIA.

Kako i da e - DA GLASAME !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Обожавателите на Тоше со нова акција (ексклузив)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Новости :: Македонија-
Отиди до: