HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сакам да се запознаам со...

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
natence7
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-02-10

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да се запознаам со...   Вто Фед 10, 2009 6:55 pm

pa bidejki sum nova sakam da se zapoznaam so site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
I_Love_Tose
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Age : 26
Локација : ToseLand
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да се запознаам со...   Чет Jул 09, 2009 12:57 pm

За жал се уште не ве познавам,но би сакала да се запознаам со сите...Ете да се собереме некаде и да си направиме едно големо "Тоше Парти"...Сите фанове...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/
renitty
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 12
Age : 26
Локација : А можевме повеќе да имаме сега,но среќата ко сон ни бега...
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да се запознаам со...   Саб Фед 06, 2010 11:23 pm

хее супер идеjа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.impulse.bg/user/polsko_cveke91
LJubena
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 5
Age : 47
Локација : Hrvatska
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2010-03-31

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да се запознаам со...   Чет Апр 01, 2010 7:40 am

Voljela bih se upoznati sa nekim ,jer sam nova.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
renitty
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 12
Age : 26
Локација : А можевме повеќе да имаме сега,но среќата ко сон ни бега...
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Сакам да се запознаам со...   Саб Апр 03, 2010 4:32 pm

Здраво и од Бугариja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.impulse.bg/user/polsko_cveke91
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сакам да се запознаам со...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сакам да се запознаам со...
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Игри-
Отиди до: