HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си

Go down 
АвторПорака
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си   Сре Jул 23, 2008 8:18 pm

Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1885&Itemid=81


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си   Сре Jул 23, 2008 10:52 pm

batbayan напиша:
Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1885&Itemid=81

Не знам што има врска смртта на девојчето со Тоше?!?!?!
Она не загинала додека ја гледала или покажувала плочата...
Тоа се случило предходно..но добро новинарите и од најмала ситница може да направат сензација.

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си   Сре Jул 23, 2008 11:25 pm

Ma joj ljudiiii! Oni su prošli pored te ploče. Kao i hiljade ljudi dnevno koje idu tim putem. Joj, novinari stvarno sve iskorištavaju!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си   Чет Jул 24, 2008 4:02 am

zal mi e za devojceto

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivizvezdicka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си   Вто Фед 03, 2009 12:54 pm

можете подетално да ми кажете шо е ова ? не ми отвара страниве, а не сфакам мн...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
renitty
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 12
Age : 27
Локација : А можевме повеќе да имаме сега,но среќата ко сон ни бега...
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си   Сре Дек 30, 2009 2:41 pm

и на мен не ми го отвара линкот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.impulse.bg/user/polsko_cveke91
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си   

Вратете се на почетокот Go down
 
Момиче умира, докато показва плочата на Тоше на майка си
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: