HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ВАЖНО

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 3:14 pm

Дојде до ДРАСТИЧНИ ПРОМЕНИ на форумов, заради капричот не НЕКОЈ што сака да види што е ПРАВ АДМИНИСТРАТОР


немам ништо против никој, но се вратив од одмор и видов општ хаос, катастрофа, нешто најдолно што можеше да се случи, УШТЕ ЕДНАШ СЕ ДОКАЖА ОНА ДЕКА АКО СИ ДОБАР НА ГЛАВА КЕ ТИ СЕ КАЧАТ!!!!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 4:18 pm

уште нешто

неактивните модератори ке ги тргнам, јас стојам добро со сите членови и сите ги сакам, но ако си веќе поставен за модератор треба да средуваш!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 4:23 pm

ROYAL - Администратор

Cherry - Супер Модератор

Tvojata senka, Eli, Антонела и Ане - Модератори

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 7:55 pm

Гледа ли некоj хаос на форумов???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 8:09 pm

...и јас искрено се збунив кога го прочитав постот....каков хаос... ...јас искрено воопшто не сум видела хаос, ни претходно ни сега додека не беше Ројал тука....се беше во најдобар ред.... ...ројал?....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 8:21 pm

стварно каков хаос????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 8:58 pm

не хаос во смисла на НЕСРЕДЕНИ ПОСТОВИ или НЕСРЕДЕНИ ТЕМИ

хаосот го направи еден член кој сака СТРОГ АДМИНИСТРАТОР затоа ке го добие т.е. веќе го доби...


мислев на хаос во смисла работење позади грб, нешто што највеќе мрзам!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 9:17 pm

ROYAL напиша:
не хаос во смисла на НЕСРЕДЕНИ ПОСТОВИ или НЕСРЕДЕНИ ТЕМИ
хаосот го направи еден член кој сака СТРОГ АДМИНИСТРАТОР затоа ке го добие т.е. веќе го доби...
мислев на хаос во смисла работење позади грб, нешто што највеќе мрзам!

Pozadi grb, je pretpostavljam iza leđa. Ejjj Kris, slobodno možeš reći da si na mene mislio. A ja sam tebi sve rekla. Samo ne znam šta je bilo iza leđa...Ali eto, neka ti bude. A haos si samo ti vidio. Ja sam vidjela samo priliku da s tobom raščistim nejasnoće. A, raščistio si u pp-u. Da...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 9:30 pm

јас го кажав моето ти го кажа своето, крај на приказната!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 10:10 pm

LudaMala напиша:
ROYAL напиша:
не хаос во смисла на НЕСРЕДЕНИ ПОСТОВИ или НЕСРЕДЕНИ ТЕМИ
хаосот го направи еден член кој сака СТРОГ АДМИНИСТРАТОР затоа ке го добие т.е. веќе го доби...
мислев на хаос во смисла работење позади грб, нешто што највеќе мрзам!

Pozadi grb, je pretpostavljam iza leđa. Ejjj Kris, slobodno možeš reći da si na mene mislio. A ja sam tebi sve rekla. Samo ne znam šta je bilo iza leđa...Ali eto, neka ti bude. A haos si samo ti vidio. Ja sam vidjela samo priliku da s tobom raščistim nejasnoće. A, raščistio si u pp-u. Da...

aj ve molam da ne pocnuvame i na ovoj forum so vakvi raboti...

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 10:29 pm

Ma jok. Imamo pp za to.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 10:31 pm

LudaMala напиша:
Ma jok. Imamo pp za to.

eee taka ve sakam
a moze i za polesno preku msn

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 10:33 pm

Nema potrebe za msn-om. Bolje preko pp. Moze citavo pismo da se napise.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 10:34 pm

da da samo ne se respravajte....pogotovo ako e za gluposti

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 10:35 pm

Ma no sikiriki Eli.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Пет Aвг 01, 2008 10:48 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   Саб Aвг 02, 2008 12:49 amNo sikiriki ni ti aleksandra.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ВАЖНО   

Вратете се на почетокот Go down
 
ВАЖНО
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: