HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Какви серии гледате

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Какви серии гледате   Сре Апр 16, 2008 11:45 pm

Јас моментално гледам доста серии ама една што ми е најомилена е Desperate Housewives мислам дека се царици и дека и им нема равни на сите 5
сега ја гледам четврта сезона заедно со промоцијата на епизодиве во америка, стварно не можам да ги чекам на А1 многу одовлекуваат затоа ако сте во можност симнувајте си ги!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Апр 17, 2008 12:30 am

jas gledam sekakvi, americki sapunici,a najvekje tvnoveli-moja slabost
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Апр 17, 2008 12:37 am

мислиш наша зараза

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Апр 17, 2008 1:03 am

da da nasa zaraza
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Апр 17, 2008 1:05 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Апр 17, 2008 1:15 am

Порано гледав многу ТВ новели, али сега ретко...гледам само една или две и толку.
Сега повеке сакам американски серии...
Моменетално следам Floricienta, Zabraneta ljubov , Charmed, CSI: Miami, CSI: New York, Monk, Law and Order.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Апр 17, 2008 2:35 am

Porano mnooogu gledav spanski serii, ama sea nemam vreme.
Koga imam vreme gledam Floricienta, Zabraneta ljubov, Skrieni strasti,Istraga na mestoto na zlostorstvoto...a redovno ja gledam Ruzna Leti i mojata omilena serija Voved vo anatomija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Liljakova
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 7
Age : 29
Локација : SKopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-17

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Апр 17, 2008 1:01 pm

хммм ... епа вака: Everybody loves Raymond , Dirt , CSI, Law and order , ... и други сеа не ми текнуваат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Апр 17, 2008 4:16 pm

Everybody loves Raymond многу закон серија само не можам секоја епизода да ја гледам многу заебан термин има

инаку најманогу се смеам кога ке нападната мајка му и татко му од врата

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Апр 18, 2008 12:03 am

lelele kolku e jaka taa serija. hahahahah najjak mi e dedoto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Апр 18, 2008 12:22 am

а таа ќељавицата море сите се смешни и брат му


а дали некој гледа Mad about you??

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Апр 18, 2008 3:32 am

Jas gledam cat-pat i interesni se...
Koga sme kaj humoristicnite serii(moite omileni) mnogu ja sakav nezamenlivata ''Prijateli'' i ''Kako ke kaze Dzim''...epten bea cepki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Апр 18, 2008 2:38 pm

Acording to Jim има уште многу за нас за гледање а и уште се снима серијата, само што а1 зезаат наското ке почне пак и кај нас

а FRIENDS леле стварно во душа ми останаа не може никој со нив ги обожавам посебно Lisa Kudrow

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Апр 18, 2008 9:14 pm

Lele friends definitivno e edna od najuspesnite serii na site vreminja, ako ne i najuspesnata. Omilen mi bese Joey
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Апр 19, 2008 3:04 am

Site od Prijateli bea cepki, ali Joey mi bese najinteresen i najsimpaticen...mnogu sakam pak da gi gledam iako vekje gi imam gledano dva pati...takvi serii nikogas ne zdosaduvaat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Апр 19, 2008 4:01 pm

jas sega po tret pat gi gledam na HTV. Abe pak mi se interesni
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Апр 19, 2008 5:00 pm

Eeeee gi davaat na nekoja TV????
Koja e taa HTV???
Sakam i jas da gi gledam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Апр 19, 2008 5:00 pm

и јас сакам да ги гледам ама ја немам HTV

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Renata
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Мај 03, 2008 9:35 pm

pa...........vaka.........gi gledam oluja,marina,zabraneta ljubov.......i mnogu drugi i obavezno ruzna leti i 24
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Мај 03, 2008 10:34 pm

јас па 24 не знам никако не можам да ја смислам таа серија на живци ми иде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Мај 03, 2008 11:44 pm

i mene isto. glupa mi e epten
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Нед Мај 04, 2008 4:49 am

Jas poslednite nekolku epizodi gi gledam od 24
i dobra e serijata, mi se bendisuva.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Мај 10, 2008 10:28 pm

Наскоро на А1 Casi Angeles


аргентинска teen серија, се надевам кејт ке не упати што ке се дешава

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Мај 10, 2008 10:39 pm

Momentalno nikakvi i bas super bar taka ja mislam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
kucka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Нед Мај 11, 2008 7:26 pm

Цртани

Sailor Moon
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви серии гледате
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Телевизија-
Отиди до: