HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Форумов на натпревар на ТОП

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Форумов на натпревар на ТОП   Чет Aвг 14, 2008 8:04 pm

Како што знаете на сите ви пратив порака дека форумов е поставен на такмичење, и погодете што ... засега го имаме третото место од 260 пријавени портали благодарение на сите вас што гласавте, за да стигнеме до прво место треба што повеќе да ги тераме лугето да гласаат

напомена: само еднаш може да се гласа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 15, 2008 3:36 am

ok
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 15, 2008 1:44 pm

потребни се уште 40 гласови за да стигнеме на второто место, после за провото ке се бориме како знаеме малку потешко е, иако мислам дека се работи за некоја измама, истата страна што го организираше натпреварот е на прво место со ненормален број на гласови имаат 660 ама ај...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 15, 2008 1:46 pm

штета што може само еднаш да се гласа....иначе.. .... ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 15, 2008 1:51 pm

охооо не не знаат они нас

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 22, 2008 1:07 am

Цврсто се држиме на второто место благодарение на сите вие што гласавте, ЗАЕДНО МОЖЕМЕ првото место има 700 гласови, а ние близу 200 но со секојдневно гласање можеме да победиме!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 22, 2008 1:35 pm

...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 22, 2008 2:56 pm

Што треба да значи еден ваков пост?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 22, 2008 2:59 pm

Znači da sam se predomislila u vezi onoga što sam napisala. Nisam znala kako se glasa pa sam to pitala. U međuvremenu sam skontala, pa mi je izgledalo bezveze da stoji ako već znam.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пет Aвг 22, 2008 4:03 pm

аа ок

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 49
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Пон Aвг 25, 2008 4:49 am

samo ednas smee da se glasa od edna IP ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Чет Aвг 28, 2008 11:02 pm

еднаш на ден од една IP

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
jasiti
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Age : 36
Локација : DO TEBE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   Саб Јан 16, 2010 8:23 pm

...ooofff llelele kako da glasam aaa??? lujge kazete odma smesta sakam da glasam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумов на натпревар на ТОП   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумов на натпревар на ТОП
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: