HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Македонски Музички Канал

Go down 
АвторПорака
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Македонски Музички Канал   Пет Aвг 15, 2008 6:22 am

Македонски Музички Интернет Канал...!!!
една моја идеја, која пробувам да ја реализирам,
адресата на каналот е: http://www.mogulus.com/macedonian_music

Би го замолил ROYAL да направи и едно така клипче како реклама за форумов за да го ставиме да се врти на каналот:D

А ако има пак некој заинтересиран за да ми помогне при овој проект, слободно нека ме контактира
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
 
Македонски Музички Канал
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: