HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Какви серии гледате

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторПорака
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Јан 31, 2009 4:21 pm

Се ќе биде добро и Забранета љубов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Фед 04, 2009 5:48 pm

А од американски ги гледам Desperate Housewives, Gray's Anatomy, Lost и Acording to Jim

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Фед 04, 2009 5:53 pm

Се ќе биде добро, забранета љубов(чат пат), Очајни домакинки, Вовед во анатомија и најнајнајбољата серија што сум ја гледала до сега PRISON BREAK...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Фед 04, 2009 6:00 pm

а каде ја гледаш таа?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Фед 04, 2009 6:17 pm

Дел ја симнав од нет дел ја купив...4 сезони се до сега али се снимаат уште....ТОПППП....жива зараза...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Фед 04, 2009 6:49 pm

Јас од нет симнувам Desperate Housewives и Gossip Girl, а оваа уште не сум ја почнал ама ке биде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela Trposka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пон Мар 23, 2009 5:20 pm

ZAMISLETE VO POSLEDNO VREME NE GLEDAM MNOGU MNOGU SERII:d:d
I SUM EPTEN HAPPY ZA TOA!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пон Мар 30, 2009 9:08 pm

Los Serrano, Medico de familia, Un paso adelante, Selo gori a baba se ceslja, Lud Zbunjen Normalan...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви серии гледате
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Телевизија-
Отиди до: