HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Edna godina bez nasiot angel :(((

Go down 
АвторПорака
Sonja14
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-10-16

ПишувањеПредмет: Edna godina bez nasiot angel :(((   Чет Окт 16, 2008 2:42 am

VECNO KE TE SAKAME ANGELU NAS.... http://www.zolta.com.mk
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MiLeNcE
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Чет Окт 16, 2008 10:30 am

Засекогаш ке останеш во моето срце...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Чет Окт 16, 2008 1:25 pm

ааааааааааааааа.....проклето боли......ааааааааа.....Тоше врати ни се.... ЗАШТО?ЗАШТО?ЗАШТО? Те сакам Тоше засекогаш,ангелу....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Чет Окт 16, 2008 2:30 pm

иконо моја за душа рај ми беше само ти но небото те скри.....
патувај љубов моја......

О,КОЛКУ БОЛИ!!!!!


НИКОГАШ НЕМА ДА ТЕ ЗАБОРАВАМЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Чет Окт 16, 2008 8:09 pm

te sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Чет Окт 16, 2008 8:34 pm

не ми се верува уште дека помина една година без него
не е феер ах да знаеш тоше само колку многу проклето ни фалииш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Саб Окт 18, 2008 4:13 pm

и секоја следна година ќе ни недостига уште повеќе..верувајте..и се повеќе ќе го сакаме..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Пон Окт 27, 2008 2:53 pm

aleksandra напиша:
ааааааааааааааа.....проклето боли......ааааааааа.....Тоше врати ни се.... ЗАШТО?ЗАШТО?ЗАШТО? Те сакам Тоше засекогаш,ангелу....

ZLATO NAJMILO!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Пон Окт 27, 2008 3:24 pm

ух....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Пон Окт 27, 2008 5:39 pm

Someone asked me , if i missed you...I didnt answer.I just closed my eyes and walked away.Then I wispered..."So much"

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli_mk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Age : 28
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   Сре Апр 15, 2009 2:52 am

Уф...болна тема Кога помина една ипол година??? Колку само брзо оди времето,како да беше вчера последниот концерт... последен... колку тажно звучи. Кој би помислил дека толкава ѕвезда ќе згасне толку рано. Но верувам дека во секој од нас постои надежта дека Тоше е некаде на некое убаво место,некаде од каде што подобро се гледа светот,од каде што можеш да ги согледаш работите кои тука на земјата изгледаат невидливо. Тошка...иако не те гледаме,веруваме дека таков голем човек не може да замине од овој свет само така...знаеме дека има уште многу работи кои сакаш да ни ги кажеш и ветуваме дека ќе се обидеме да те разбереме,зошто ништо не е случајно...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Edna godina bez nasiot angel :(((   

Вратете се на почетокот Go down
 
Edna godina bez nasiot angel :(((
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: