HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Операција Триумф

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Дек 16, 2008 1:45 am

прекрасно ја испеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Дек 16, 2008 4:01 pm

Tvojata senka напиша:
Со среќа нека му е!!!!!!!!
Каква песна му дале.Се знае кој можеше само да ја испее таа песна...

се сложувам... само еден ...
а за Александар незнам зашто али жирито мислам дека едвај чека да биде номиниран и да излезе од академијата...ме нервираатттт....

а за Николовците баш ми е жал што искочија ги сакамммм....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Дек 16, 2008 10:45 pm

добро малце ја зезна на почетокот али не пеееше толку катастрофално како они што направија уфф колку ме нервираат и правилата ги сменија да нема веке фаворит сигурно задари Алекс зашо секоја гала вечер е фаворит ако нема фааворит другата вечер сигурно него прв ке го номинираат и имаше мн трема на пробите 100пати боље беше срце
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Дек 16, 2008 11:33 pm

па незнам некој кој би немал трема кога пее песна од Тоше...а камоли Македонец... ..кој знае колку му било тешко и на Александар, на почетокот му дрхташе гласот...намерно му прават вака и му даваат тешки песни, за да ја разочара публиката за да не гласа за него,а поготово песните од Тоше пошто знаат дека никој нема да ги испее како нашиот Тошка, али добро се снаоѓа алекс, ќе го биде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Чет Дек 18, 2008 1:46 am

ма супер е ..срцка колку ми падна жал денес кога го гледав прегледот плачеше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Јан 06, 2009 2:25 am

лелееееееееее... разочарана сум во крајност....цццц....Аднан бе...лелееее...незнам зашто ама ич не ми привлекол никогаш внимание, нит е харизматичен, нит ништо.....плачко само... ...имаше многу, премногу подобри од него...

али тоа е тоа...ипак му посакувам се најдобро понака...се разбира и на сите други...пошто се сите одлични....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Јан 06, 2009 12:44 pm

леле победи плачкото на тато...Човекот не знае збор да каже на англиски па ке снимал за Universal music ѕвезда ке го прават ...требаше да го пуштат да си оди кога сакаше...ќе се изгуби овој не дека има некој глас од негО има барем 10 подобри пеачи во ОТ.ама тоа е..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Вто Јан 06, 2009 6:22 pm

срамота уште неможам да поверувам дека победи коалата
ако веке Алекс не боље да победеше Вуки он барем заслужува

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Сре Јан 07, 2009 5:43 pm

Sekoj si naviva i glasa za svoeto normalno nie navivavme za Alesandar! Eden mora da pobedi ovoj pat taa sreka ja imase Adnan!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   Пет Јан 16, 2009 12:19 am

se soglasuvam so Tanja..i Adnan bil necij favorit..prasanje na vkus e..neka mu e cestito i so sreka.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Операција Триумф   

Вратете се на почетокот Go down
 
Операција Триумф
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: