HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Рукомет --- Хрватска

Go down 
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Рукомет --- Хрватска   Чет Јан 22, 2009 9:11 pm

Како Босне и Херцеговине нема на овоме такмичењу Македонци имају моју подршку. Да вас чујем како и за кога навијате.

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Рукомет --- Хрватска   Пет Јан 23, 2009 1:02 am

Нормално за нашитееееееее.....алелаеееееееееееее...МАКЕДОНИЈА НАВИВА ЗА ВАС-->БРАВОООООООО....(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶ ٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Рукомет --- Хрватска   Нед Јан 25, 2009 3:32 am

За МАКЕДОНИЈА се разбираа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Рукомет --- Хрватска   Чет Јан 29, 2009 4:02 pm

Ова е земја на шампиони во срце што ја носиме!!!БРАВО МАКЕДОНИЈО


Последната промена е направена од rozeta193 на Пет Јан 30, 2009 6:21 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Рукомет --- Хрватска   Пет Јан 30, 2009 6:15 pm

МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА МАКЕДОНИЈА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Рукомет --- Хрватска   

Вратете се на почетокот Go down
 
Рукомет --- Хрватска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: