HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   Пон Апр 14, 2008 12:18 am

Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj DOWNLOAD


последниот спот на тоше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   Сре Апр 30, 2008 1:19 am

PESNICKATA E PREUBAVA!A STO SE ODNESUVA DO SPOTOT........NAVISTINA NEMAM ZBOROVI MISLAM DEKA POUBAV SPOT NEMAM VIDENO GO OBOZAVAME I JAS I VNUKAMI .PREKRASEN E!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Последната промена е направена од bibe_tose на Вто Мај 13, 2008 12:23 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   Чет Мај 01, 2008 2:09 am

ova mu e posleden snimen spot taka? ili pa toj sto ke go pokazat na evrovizija e posleden?
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   Саб Мај 10, 2008 2:48 pm

mislam deka spotot so Antonija Sola e posledniot spot. mislam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   Саб Мај 10, 2008 3:01 pm

dali ovaj ili spotot vo Jamajka e posleden???Js mislam deka vo Jamajka bese posledniot spot na Tosence
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   Саб Мај 10, 2008 4:23 pm

не не, тој е снимен порано овој спот е последен

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   Саб Мај 10, 2008 10:30 pm

Oksi
ama go obozavam ova
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   Нед Јун 01, 2008 12:31 am

i jas go obozavam spotov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj   

Вратете се на почетокот Go down
 
Tose i Antonia-Volim osmeh tvoj
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: