Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 AKO ME POGLEDNES VO OCI

Go down 
АвторПорака
KarolinaXP
Нов Член
Нов Член
KarolinaXP


Број на мислења : 21
Репутација :
AKO ME POGLEDNES VO OCI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100AKO ME POGLEDNES VO OCI Right_bar_bleue

Registration date : 2009-02-14

AKO ME POGLEDNES VO OCI Empty
ПишувањеПредмет: AKO ME POGLEDNES VO OCI   AKO ME POGLEDNES VO OCI I_icon_minitimeСаб Фед 14, 2009 4:18 pm

Albumot od Tose AKO ME POGLEDNES VO OCI ne uspeav da go kupam i sega go baram i sakam
da mi pomognete da go najdam za da go kupam .Kako fan na Tose od negoviot sam pocetok na
muzickata kariera gi sobirav i slusav site negovi albumi, pesni i nastani.Nemam nikakvi informacii
dali ovoj album ke se povtori ili preizdade bidejki bese raboten kaj juzniot ni sosed sto predpostavuvam
deka poradi aktuelnite nastani e nevozmozna sorabotka so niv.Pisuvajte dali e vozmozno toj album da go
najdam nekde
odnapred blagodaram
Вратете се на почетокот Go down
KarolinaXP
Нов Член
Нов Член
KarolinaXP


Број на мислења : 21
Репутација :
AKO ME POGLEDNES VO OCI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100AKO ME POGLEDNES VO OCI Right_bar_bleue

Registration date : 2009-02-14

AKO ME POGLEDNES VO OCI Empty
ПишувањеПредмет: Re: AKO ME POGLEDNES VO OCI   AKO ME POGLEDNES VO OCI I_icon_minitimeНед Фед 15, 2009 8:30 pm

Zdravo Tanja ti blagodaram za javuvanjeto iskreno jas go baram originalot od albumot
samo se somnevam deka ke go najdam imam nadez ama mala iskra.
Inaku pesnite mozes da mi gi pratis na e-mail : risteska_karolina@yahoo.co.uk
Ako uspeam da go najdam originalot ke bidam presrekna
pozdrav
se citame AKO ME POGLEDNES VO OCI 898162
Вратете се на почетокот Go down
 
AKO ME POGLEDNES VO OCI
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: