HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше DVD 2006 (фотосесија)

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Пет Апр 18, 2008 12:27 am

фотосесијава ИАКО е планирана за промоција на дивидито (бар јас мислам така) овие слики се нај експлоатирани медиумски, највеќе ги гледаме на постери, на насловни страници и на прилозите за тоше на телевизиите

според мене најдобра фотосесија без конкуренција!!!


се помучив да ги соберам сите иако не знам дали се сите, кои од мобилен сликав, кои од страници кои скенирани ама еве сите на куп УЖИВАЈТЕ!!!_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Пет Апр 18, 2008 12:29 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Пет Апр 18, 2008 12:30 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Пет Апр 18, 2008 12:31 am
_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Пон Апр 21, 2008 10:48 pm

Фала ти многу! Повекето ги имам ама се најдоа и две - три со ги немав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Пон Апр 21, 2008 10:51 pm

нема проблем

се што имам од него ке ставам тука за споделам со вас!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Саб Мај 03, 2008 11:23 pm

еве најдов нова


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Вто Јун 17, 2008 10:22 pmнова слика

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Пет Јун 27, 2008 8:49 pm

na ovie sliki e nesto neopislivo .... poim za maska ubavina-na site sliki e bozenstven ama na ovie mi e poseben
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TPdessy
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 27
Age : 28
Локација : Sofija Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Чет Фед 05, 2009 6:27 pm

OH LELE PREKRASEN...NEMAM ZBOROVI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/index.php?
makedonsko devojce
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Age : 27
Локација : bulgaria,plovdiv
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-02-01

ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   Чет Фед 05, 2009 10:03 pm

snimkite sa super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше DVD 2006 (фотосесија)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше DVD 2006 (фотосесија)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: