HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 HOLD ME TIGHT

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
hazmin
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Локација : nekade so mislite nakloneti kon TOSE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-27

ПишувањеПредмет: HOLD ME TIGHT   Нед Јун 28, 2009 1:20 pm

HOLD ME TIGHT
Come hold me tight
let your body sway right next to mine,

Love me tonight
let me find a way to make it right

Come hold me close
let me feel the hit burn deep inside

Hold me tonight
let me find a way to make you mine

Listen to my hearthbeat x2

Come hold me tight
let your body sway right next to mine

Love me tonight
let me find a way to make it right

Come hold me close
let me feel the hit burn deep inside

Hold me tonight
let me find a way to make u mine

Listen to my heartbeat x2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
HOLD ME TIGHT
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми :: Текстови-
Отиди до: