HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Емисија за Тоше во Нешто Убаво

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Пет Окт 02, 2009 6:40 pm

Дечки ми треба помош од сите фанови на Тоше, само што контактирав со водителката Марија на емисијата Нешто Убаво (Сител) и ми кажа дека ако се договориме ке ни даде цела понеделничка емисија за да ја рашириме веста за собирот кој ке се случи на 5 октомви Плоштад Македонија, каде што ке се одбележи денот когга тој имаше последен концерт во Скопје

е сеа тоа што барам од вас, е помош за органицазија, ми треба некој кој ке дојде со мене во емисијата

пријавете се во оваа тема

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Саб Окт 03, 2009 2:10 pm

Крис тоа е супер! Кога е таа емисија, мислам од колку часот?
Јас не сум баш по телевизии и не ме бидува за зборење и такви работи. Ако може некој друг да дојде за да не бидеш сам ке биде супер...пиши од кога е па ако не се пријави никој друг ке видиме

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Саб Окт 03, 2009 9:06 pm

Решено е се ке има фанови со мене и ке ја направиме супер емисијата

Понеделник 10:45 Сител телевизија

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Нед Окт 04, 2009 12:09 am

Супер! Браво за организацијата и известете не како си поминавте. Имате подршка од мене а и од сите нас!

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Нед Окт 04, 2009 4:26 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Пон Окт 05, 2009 12:47 pm

Само што заврши емисијата, ве гледав и бевте СУПЕР, ПРЕКРАСНИ! Поубаво не можеше да биде..многу и благодариме на Марија и на Нешто Убаво...Се гледаме сите вечер на плоштад...ВЕ САКАМ

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
I_Love_Tose
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Age : 26
Локација : ToseLand
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-01-30

ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Пон Окт 05, 2009 3:24 pm

Вчера разбрав за тоа,за жал денес бев на школо и немаше како да гледам... Благодарам за се пријатели,така мора да работиме и да се разбираме - како семејство!!!
За жал таа вечер ние од Бугарија нема како да бидеме со вас,мислам дека ќе има едно девојче само во Скопје.Дај Боже вгодина да бидеме со вас,навистина многу би сакале.Се извинувам повторно,што не го зборам добро Македонскиот.Бакнежи!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Пон Окт 05, 2009 4:16 pm

Стварно преубаво беше направена емисијата

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   Нед Окт 11, 2009 4:08 pm

За сите кој сакаа да ја погледнат емисијата Нешто Убаво посветена на Тоше
еве ја на шест дела преку youtube
дел 1 дел 2 дел 3 дел 4 дел 5 дел 6


за оние кој сакаат поедноставно еве линк
за
download од целата емисија со добра резолуција

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Емисија за Тоше во Нешто Убаво   

Вратете се на почетокот Go down
 
Емисија за Тоше во Нешто Убаво
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Новости :: Македонија-
Отиди до: