HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше Проески-Јано Мори (настап)

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Саб Апр 19, 2008 3:14 pmсимни

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Саб Апр 19, 2008 3:59 pm

da da go imam ova vekje gledano na youtube. vo dom i dizajn mislam deka bese
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Саб Апр 19, 2008 4:42 pm

да, горе пишува БУЈОТО

михаела, мони, емче... бујото ве потсеќа на нешто?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 23
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Нед Апр 20, 2008 6:03 pm

PERSAAAAAAAAAAAA...

Inaku i jas go imam gledano veke na YouTube ova, i navistina super izvedba(kako i sekogas)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Пон Апр 21, 2008 12:04 am

hahaha KJOFTINJA NA BUJOTO NACIN PERSA E LEGENDA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Пон Апр 21, 2008 12:17 am

понекогаш ми недостига тоа глупирање

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Саб Апр 26, 2008 2:03 pm

cuti aman cel forum samo za persa zborese
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Саб Апр 26, 2008 2:16 pm

да бе, убаво ги подбравме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Вто Апр 29, 2008 10:30 am

I jas go imam gledano ova, prekrasno e... A sto e rabotata so tie BUJOTO KOFTINJA?? moze li nekoj da mi objasni...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Вто Апр 29, 2008 12:42 pm

абе на еден форум едно време беше досадно и јас и Universal решивме да се логираме со други имиња она како ХАСО а јас како ПЕРСА и многу беше смешно се вреѓавме она одм престана ама перса стана секојдневие само тресеше глупости и на потписот и стоеше БУЈОТО ЗАКОН и сите членови на скара ги ставаше т.е. ги ставав!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 26
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Вто Апр 29, 2008 10:30 pm

луди сте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Сре Апр 30, 2008 1:16 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Чет Мај 01, 2008 2:10 am

aaa sum slusnal nesto za ovaa prikazna, na eden forum ME CHITAS za toa zborite?
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Вто Јун 03, 2008 2:43 am

Lele ova mi bese eden od najubavite denovi vo zivot...
Koga ja peese pesnava ...bev nadvor od televizijata...ama veruvajte i tamu se slusase
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Вто Јун 03, 2008 3:46 am

јас па сеа првпат го видов на нет кога го најдов, на тв не сум го гледал

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Вто Јун 17, 2008 9:26 pm

PREUBAVA PESNA A ISKRENA DA BIDAM PRV PAT JA SLUSNAV VO DOM I DIZAJN KOGA JA ISPEA TOSE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Вто Јун 17, 2008 10:32 pm

стварно?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Вто Јун 17, 2008 10:37 pm

I ja isto...Ali ja se ne pikam...Hihihi...

Nazalost prvi put sam je cula kada je Tose otisao...Joj! Deset sam dana samo nju slusala...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   Сре Јун 18, 2008 8:02 pm

DA KRIS ,IAKO SUM GOLEM OBOZAVATEL NA STARRI MAKEDONSKI IZVORNI PESNI OVAA NE JA IMAV CUENO PREDHODNO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Јано Мори (настап)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше Проески-Јано Мори (настап)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: