Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Natalna karta

Go down 
АвторПорака
bibi_pmk
Нов Член
Нов Член
bibi_pmk


Број на мислења : 14
Age : 50
Локација : Skopje - Makedonija
Репутација :
Natalna karta Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Natalna karta Right_bar_bleue

Registration date : 2009-06-02

Natalna karta Empty
ПишувањеПредмет: Natalna karta   Natalna karta I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 3:15 pm

Dali moze da zapochnam edna nova tema koja ete za nekoi mozebi i ne e tolku interesna, no koga se raboti za nasheto ANGELCHE TOSHE mislam deka ke ve zagolicnam malku da prokomentirate za ova.
Potochno da kazam deka se raboti za edno spisanie "INA" od 23.09.2003 god. koe sum go chuvala vo fioka dolgo vreme i pred izvesno vreme go najdov. Me zainteresira zoshto bash toa spisanie sum go zachuvala koga shto da vidam. Na krajot od spisanieto imalo natalna karta napravena za nashiot Toshe. Bidejki koga sum go kupila ne sum obrnala tolku vnimanie na napishanoto sega koga go najdov i toa kolku me zainteresira da se zadlabocham vo tekstot. Ne mi se veruvashe shto se prochitav pa eve vi ja prakam skenirana stranicata pa vie komentirajte. Znam dekaj nekoi od vas ne veruva vo astrologija, horoskopi.... no ve molam samo obrnete vnimanie posebno na poslednite zborovi koga pishuva od 2007 2008 godina.

[img]Natalna karta File0009m.th[/img]
Вратете се на почетокот Go down
 
Natalna karta
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: