HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Здраво

Go down 
АвторПорака
M@RKO
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 7
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-12-11

ПишувањеПредмет: Здраво   Пет Дек 11, 2009 4:04 pm

Јас сум Марко,некои ме знаат од тв форумот а некои не ,е за тие што не мезнаат малку да пишам за мене
Добар дечко сум имам 19 години,малку сум посрамежлив ама знам и некад да се опуштам .Живеам во Тетово и сакам копјутери музика филмови и тоа е тоа за мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Здраво
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: