HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Списание за нашиот ангел Тоше Проески

Go down 
АвторПорака
M@RKO
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 7
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-12-11

ПишувањеПредмет: Списание за нашиот ангел Тоше Проески   Вто Дек 29, 2009 2:45 pm

Во план ми е изработка на списание за Тоше во кој ќе има доста информации ,сториии се др поврзаноо за Тоше
Списанието ќе биде бесплатно и ќе може секој да го превземе од интернет
кој сака да помогне во изработката,дизајнот и се др останато нека пише тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Списание за нашиот ангел Тоше Проески
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: