HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Во врска со хуманитарниот концерт кој ќе се одржи на 24.01.2010......

Go down 
АвторПорака
Стефан
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Age : 29
Локација : Скопје,Р.Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Во врска со хуманитарниот концерт кој ќе се одржи на 24.01.2010......   Вто Дек 29, 2009 8:06 pm

Дознав дека овој концерт ќе се одржи во спортската сала „Борис Трајковски“ ....

Се запрепастив и морав некако да ургирам,сакам како и повеќето фанови на Тоше да биде на Градскиот стадион а не во спорската сала,па решив да пишам тука каде може да се изјаснат повеќето фанови и тоа некој да го види.

-КАКО ЛИ ЌЕ НЕ СОБЕРЕ СИТЕ СО САЛАТА???
-НА ШТО ЌЕ ЛИЧИ ЅВЕЗДЕНОТО НЕБО? итн....

поздрав до сите фанови и среќна нова година и божиќни празници.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
hazmin
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Локација : nekade so mislite nakloneti kon TOSE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-27

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со хуманитарниот концерт кој ќе се одржи на 24.01.2010......   Нед Фед 07, 2010 3:16 pm

Не најдов посоодветен збор ама ќе кажам..и покрај техничката подготовка концертот беше беден:toe:Преубави дела на Тоше претворени во маркетинг со кој таканаречените балкански ѕвезди се промовираат и си го шират успехот??Сметам дека Македонија требаше да подготви нешто поубаво..и на најубаво можен начин да се прослави роденденот на Тоше..Сакам да прокоментирам и за Хрватска...Секоја чест за откупената ѕвезда..Тоа е веќе нешто сосема друго..Нешто што ќе трае и вечно ќе го движи споменот на Тоше..,а не овој маркетиншки концерт..кој за кратко време ќе се заборави..Нареден пат,Македонија мисли си...xDДостојно да му го прославиме денот на раѓање...и да направиме нешто подобро од еден кретенски концерт...за делото на Тоше да блесне во секоја смисла
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Во врска со хуманитарниот концерт кој ќе се одржи на 24.01.2010......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Новости :: Македонија-
Отиди до: